مقام آگاه در وزارت اقتصاد مطرح کرد؛

برکناری رئیس سازمان خصوصی سازی تکذیب شد

برکناری رئیس سازمان خصوصی سازی تکذیب شد

به گزارش سراج24، به نقل از روابط عمومی سازمان خصوصی سازی این مقام آگاه در وزارت امور اقتصادی و دارایی، اعلام کرد: در این زمینه وزیر اقتصاد با هیچ شخص حقیقی یا حقوقی صحبتی نداشته است.

وی تاکید کرد: احمد مرادی نماینده مردم بندرعباس در مجلس به تازگی مدعی شده که دژپسند قول برکناری رییس سازمان خصوصی سازی را داده، زیرا به ادعای این نماینده وی تخلفات زیادی در واگذاری بنگاه‌های دولتی داشته است.

این مقام آگاه چنین نقل قول‌هایی را ناشی از برداشت نادرست نمایندگان دانست و تاکید کرد: «اصولا سلباً یا ایجاباً در این زمینه صحبتی از سوی آقای دژپسند مطرح نشده است.»

میرعلی اشرف عبدالله پوری حسینی رئیس سازمان خصوصی سازی اوایل آذر ماه امسال گفته بود: با وجود اینکه بنگاه‌ها را بیش از قیمت پیش بینی شده می‌فروشیم، اما همواره این سازمان را به ارزان فروشی متهم می‌کنند.

وی اظهار داشته بود: وقتی مزایده‌ای برگزار می‌شود افراد شرکت نمی‌کنند، یا اینکه شرکت می‌کنند، اما قیمت پایین پیشنهاد می‌کنند و برنده نمی‌شوند؛ در چنین شرایطی وقتی فرد دیگری برنده می‌شود ادعا می‌کنند که به «ثمن بخس» به افراد نا اهل فروخته شده است.

پوری حسینی با بیان اینکه تمام کار‌های سازمان خصوصی سازی مطابق قانون است، افزوده بود: تاکنون هر چه انجام دادیم براساس قانون بوده و غیر از این نیز از سازمان خصوصی سازی انتظار نمی‌رود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

رشد ١٤,١ درصد شاخص قیمت تولیدکننده بخش صنعت، در زمستان ١٣٩٧

واریز یک هزار میلیارد تومان سود به حساب یازده میلیون مشمول کارکنان دولت

موقعیت ژئوپلتیک و ژئو استراتژیک ایران برای تامین امنیت جاده ابریشم بی نظیر است

0 نظر

ارسال نظر

capcha