آیت‌الله خاتمی و شایعات تکذیب شده

آیت‌الله خاتمی و شایعات تکذیب شده

به گزارش سراج24، آیت‌الله سید احمد خاتمی عضومجلس خبرگان رهبری و امام جمعه موقت تهران یکی از چهره‌هایی است که همواره در تیررس شایعه‌پردازان قرار داشته است. در ادامه به تعدادی از شایعاتی که در طول این چند ساله علیه وی منتشر شده اشاره می‌شود.

* زنازاده بودن نوزادی که مادرش موسیقی گوش داده باشد

چند سال پیش  به نقل از آیت‌الله خاتمی شایعه ای منتشر شد با این مضمون که اگر زنی در حال شیردادن بچه موسیقی گوش دهد زنازاده می‌شود.

 

امام جمعه تهران ضمن تکذیب این شایعه عنوان کرد که اصلا چنین حرفی از یک مسلمان برمی‌آید؟

 

 

 

 

* تغییر واحد پول ایران از ریال به «عفیر»

همچنین به نقل از آیت‌الله خاتمی شایعه‌ شده بود که وی پیشنهاد تغییر پول ایران از ریال به «عفیر» که الاغ پیامبر است را مطرح کرده است.

 

وی در این باره عنوان کرد که من تاحالا از کلمه «عفیر» استفاده نکردم و تا چند وقت پیش هم اصلا نمی‌دانستم نام الاغ پیامبر عفیر است چه برسد که بخواهم چنین پیشنهادی را بدهم!

 

* شایعه برج‌سازی فرزند آیت‌الله خاتمی

آیت‌الله خاتمی در پاسخ به شایعه برج‌سازی پسرانش آیت‌الله خاتمی هم میگوید که اصلا من پسری ندارم که برج‌ساز باشد و یا بخواهم برایشان برج بسازم.

 

* شایعه خون ریختن برای حجاب

ادعای دیگری که درباره این عضو مجلس خبرگان مطرح بوده این است که وی عنوان کرده برای حل شدن مسئله حجاب باید خون ریخته شود.

 

آیت الله خاتمی معتقد است  این صحبت به دلیل تفسیر اشتباه از صحبت هایش مطرح شده است. صحبت های وی را در این باره مشاهده می کنید:

 

 

 

* شایعه سفارش کار برای دامادها

آیت الله خاتمی همچنین در رابطه با  شایعه سفارش کار برای دامادش هم گفت: اهل قسم نیستم، اما اگر قرار باشد که قسم بخورم اینجاست، بنده آقای نوبخت را فقط اوایل دوران ریاست جمهوری آقای روحانی یکی دوبار در مجلسی دیدم و از آن زمان تاکنون او را ندیدم و رابطه‌ تلفنی هم نداشتم. این را آقای نوبخت باید بگویند، والله چنین نبوده است. به صراحت می‌گویم پستی که به داماد داده شده است بخاطر خاتمی نبوده چرا که من مشی و خط فکری ام مشخص است.

 

 

(البته داماد آقای خاتمی که در سازمان برنامه و بودجه حضور دارد برادر عروس محمدباقر نوبخت، رییس سازمان برنامه و بودجه است )

 

 

* توئیتر منتسب به آیت‌الله خاتمی

صفحه و یا صفحاتی در تویئتر به نام آیت الله خاتمی به وجود آمده است که وی در گفت و گوی اخیرش انتساب تمام این صفحات توئیتری به خودش را تکذیب کرد.

منبع:فارس

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

خاتمی: اموال و اقدامات مسئولان باید در یک ویترین شیشه‌ای باشد

جایگاه عقیدتی سیاسی درون نیرو‌های مسلح بسیار ارزشمند است

سوال خاص مجری تلویزیون از آیت الله خاتمی

0 نظر

ارسال نظر

capcha