فراخوان دهمین جشنواره بین المللی «سیمرغ» منتشر شد

فراخوان دهمین جشنواره بین المللی «سیمرغ» منتشر شد

به گزارش سراج24،

دبیرخانه دهمین جشنواره بین المللی «سیمرغ» با اعلام فراخوان، تمامی دانشجویان سراسر کشور و جامعه پزشکی را به شرکت در این جشنواره دعوت کرد.

هنرمندان می‌توانند در ۵ بخش تئاتر، فیلم، موسیقی، ادبی و هنر‌های تجسمی جشنواره سیمرغ شرکت کنند؛ محدودیتی برای شرکت متقاضیان در رشته‌های مختلف وجود ندارد.

بر اساس اعلام دبیرخانه دائمی جشنواره، مهلت ثبت نام و ارسال آثار به این جشنواره از تاریخ پنجم دی ماه ۹۷ آغاز و تا یکم اردیبهشت ماه ۹۸ ادامه خواهد داشت.

این جشنواره در «بخش آزاد» ویژه دانشجویان، کارکنان، اعضای هیأت علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی و جامعه پزشکی کشور، «بخش فرهنگ سلامت» ویژه دانشجویان تمام دانشگاه‌ها، مراکز و موسسات آموزش عالی کشور و «بخش بین‌الملل» با موضوع «فرهنگ سلامت» ویژه دانشجویان سراسر جهان برگزار خواهد شد.

جشنواره سیمرغ مانند دوره‌های گذشته اهدافی، چون تقویت فضای پر نشاط و انگیزه فرهنگی و هنری در دانشجویان، کارکنان، اعضای هیئت علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور و جامعه پزشکی و جلب توجه به مسائل مهم جامعه و کشور و جهان از طریق فرهنگ و هنر و همچنین توسعه و تقویت مشارکت در فعالیت‌های فرهنگی و هنری خصوصا در کانون‌های فرهنگی هنری به منظور تربیت چند بُعدی و فرهنگسازی سلامت با استفاده از ابزار هنر را دنبال می‌کند.

جشنواره دهم با شعار «سالم زیستن، هنر است» تلاش دارد سبک زندگی سالم را که هدف و غایت نهایی بعثت همه انبیاء و اولیا الهی است را در جامعه دانشگاهی کشور ترویج کند.

دانشجویان و علاقه‌مندان می توانند برای شرکت در سایت جشنواره ثبت نام کنند.

گفتنی است؛ جشنواره بین المللی «سیمرغ» در پنج بخش تئاتر، فیلم، ادبی، هنر‌های تجسمی و موسیقی، تابستان ۱۳۹۸ در تهران برگزار می شود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

جشنواره فیلم فجر در دوران کرونا چگونه برگزار می‌شود

حاتمی‌کیا با «خروج» به جشنواره فیلم «مقاومت» آمد

بیانیه‌ جشنواره خاتم درباره اهانت به ساحت مقدس پیامبر

0 نظر

ارسال نظر

capcha