دژاگه: به عنوان مدعی قهرمانی در جام ملت های آسیا حاضر خواهیم شد

دژاگه:  به عنوان مدعی قهرمانی در جام ملت های آسیا حاضر خواهیم شد

به گزارش سراج24، اشکان دژاگه بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان در جریان تمرین ملی پوشان کشورمان در کمپ اسپایر شهر دوحه قطر گفت: وضعیت چمن های قطر بسیار خوب است و در حال حاضر از امکانات و تجهیزات خوبی بهره مند هستیم. به مدت یک هفته در هوای بسیار خوب تمرین کردیم و بازیکنان همگی وضعیت خوبی داشتند. تفاوت تمرین با امکانات  قطر کاملا مشخص است.

دژاگه درباره با دیدار دوستانه تیم ملی فوتبال کشورمان در مصاف با فلسطین افزود: فلسطین می تواند برای تیممان دردسرساز شود. مهارت فوتبالی خوبی دارد و به خوبی پیشرفت کرده است و می تواند حریف خوبی برای ما باشد.

بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان ادامه داد: همه علاقه مند هستند تا در جام ملت های آسیا 2019 قهرمان شوند و ما نیز به دنبال آن هستیم تا مردم کشورمان را خوشحال کنیم اما باید بدانید که قهرمانی در این مسابقات آسان نیست.جام ملت های آسیا در کشور عربی برگزار می شود و به همین دلیل رقابت برای این تیم ها همانند دیدار خانگی است. ما تیم قدرتمندی داریم و خیلی از تیم ها دیدار ما برابر قطر و فلسطین را مشاهده خواهند کرد و زیر نظر خواهند گرفت و ما نیز در تلاش خواهیم بود تا آمادگی و تلاش خود را به نمایش بگذاریم.

دژاگه درباره با حرف های روز گذشته کی روش منوط بر صعود حتمی 3 تیم نامبرده شده به نیمه نهایی جام ملت های آسیا 2019 گفت: تیم های ملی فوتبال ژاپن ، استرالیا و کره جنوبی همیشه قدرتمند بودند و قدرتمند نیز هستند در ادوار گذشته جام ملت های آسیا  همچنین تیم های ژاپن و استرالیا سابقه حضور در فینال مسابقات را داشته اند و به همین دلیل مدعی قهرمانی خواهند بود.

دژاگه افزود: ما نیز در جام جهانی 2018 روسیه نشان داده ایم که تیم قدرتمندی هستیم و به عنوان مدعی قهرمانی در جام ملت های آسیا حاضر خواهیم شد. به نظر من حرف های کی روش درست است و 3 تیم  استرالیا، ژاپن و کره جنوبی می توانند به نیمه نهایی مسابقات راه یابند اما باز هم می گویم مسابقات در کشور های عربی برگزار خواهد شد و تیم های عربی می توانند قدرتمند باشند.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

دژاگه و تراکتورسازی جریمه شدند

غفوری: اشکان دژاگه باید از شجاعی دفاع می کرد

اظهارات کارشناسان داوری درباره شادی گل اشکان دژاگه

0 نظر

ارسال نظر

capcha