جزئیات جراحی مغز آیت‌الله مومن

جزئیات جراحی مغز آیت‌الله مومن
به گزارش سراج24، ابوالفضل ایرانی خواه با اشاره به آخرین روند درمانی آیت‌الله مؤمن اظهار داشت: ایشان به دلیل کاهش سطح هوشیاری، به یکی از بیمارستان‌های قم منتقل شدند و از همان دقایق اولیه روند درمانی توسط تیمی از پزشکان مجرب آغاز و تمام مراقبت‌های پزشکی و اقدامات لازم صورت گرفت.
وی با اشاره به سفر قاسم جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی به شهر قم گفت: وی ضمن ابلاغ سلام وزیر بهداشت به خانواده آیت‌الله مؤمن، از نزدیک در جریان روند درمانی آیت‌الله مؤمن قرار گرفتند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم ادامه داد: با توجه به اندک خونریزی که نسبت به صبح وجود داشت، آیت‌الله مؤمن توسط تیم مجربی از پزشکان تحت عمل جراحی مغز قرار گرفتند، که خوشبختانه عمل جراحی با موفقیت همراه بود.
وی با بیان اینکه وضعیت عمومی ایشان پس از عمل جراحی پایدار بوده و سطح هوشیاری ایشان تا حدی بهتر شده است، خاطرنشان کرد: آیت‌الله مؤمن در حال حاضر در بخش آی سی یو بیمارستان بستری هستند.
آیت‌الله مؤمن نایب‌رئیس مجلس خبرگان رهبری و نماینده مردم قم در مجلس خبرگان به دلیل مشکلات مغزی و تنفسی از شب شنبه در بخش آی سی یو یکی از بیمارستان‌های قم بستری است.
منبع : فرارو
انتهای خبر/

اخبار مرتبط

شخصیت‌هایی که در مراسم تشییع پیکر آیت‌الله مومن شرکت کردند

دروس حوزه‌های علمیه قم فردا تعطیل است

آشنایی با آیت الله محمد مؤمن

0 نظر

ارسال نظر

capcha