شاگرد برانکو در ترکیب اصلی تیم ملی فوتبال

شاگرد برانکو در ترکیب اصلی تیم ملی فوتبال

به گزارش سراج24، ششمین جلسه تمرین تاکتیکی تیم ملی فوتبال ایران از ساعت ۱۷ روز گذشته(شنبه) در کمپ اسپایر دوحه برگزار شد.

یکی از نکات جالب این تمرین توجه ویژه کارلوس کی روش به علی علیپور، بهترین گلزن پرسپولیس بود که برای دومین بار در اردوی تیم ملی شرکت می کند.

بسیاری از اهالی فوتبال اعتقاد داشتند علیپور که در هفدهمین دوره رقابت های لیگ برتر فوتبال به عنوان آقای گلی رسید باید از سوی کی روش در فهرست نهایی تیم ملی برای جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه قرار می گرفت اما سرمربی پرتغالی تشخیص داد فقط کریم انصاری فرد، سردار آزمون، رضا قوچان نژاد و مهدی طارمی را به عنوان مهاجم به روسیه ببرد که در نهایت هم از انصاری فرد و طارمی در پست های غیر تخصصی یعنی وینگر و هافبک تهاجمی استفاده کند.

با این وجود قرار گرفتن نام علیپور در فهرست بازیکنان حاضر در مرحله اول آخرین اردوی آماده سازی تیم ملی پیش از جام ملت های ۲۰۱۹ امارات امید هواداران پرسپولیس را به حضور مهاجم تیمشان در این رقابت ها افزایش داده است.

این درحالی است که کاوه رضایی، مهاجم تیم کلوب بروژ به دلیل آسیب دیدگی وضعیت مشخصی برای حضور در جام ملت های آسیا ندارد و از طرفی کی روش بار دیگر از مهدی طارمی به عنوان یک وینگر در تمرینات استفاده می کند.

با این تفاسیر احتمال اینکه کی روش سورپرایز ویژه ای برای پرسپولیسی ها داشته باشد و علیپور را بین ۲۳ بازیکن اعزامی تیم ملی به جام ملت های آسیا قرار بدهد وجود دارد. سرمربی یوزها(لقب تیم ملی فوتبال ایران) چند باری در تمرین روز گذشته ملی پوشان کشورمان با علیپور به صورت خصوصی حرف زد تا نکات تاکتیکی مدنظرش را به او انتقال دهد و این مهاجم هم وظایف خود را به بهترین شکل انجام داد.

این درحالی است که مهم ترین دلیل کی روش برای امنیتی کردن فضای تمرینی تیم ملی با تدابیری چون جلوگیری از ورود افراد متفرقه به محوطه کمپ اسپایر و تحت نظر داشتن رفتار خبرنگاران و عکاسان رو نشدن دستش برای حریفان باشد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

عرب: احتمال دارد اردوی کانادا لغو شود

برانکو: ایران در قلبم جای دارد

برانکو برای نهایی کردن قراردادش با الاهلی عربستان وارد جده می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha