نصرالله پژمان‌فر:

مقابل اخراج ناحق کارمند گمرک خواهیم ایستاد

مقابل اخراج ناحق کارمند گمرک خواهیم ایستاد

به گزارش سراج24، نصرالله پژمان‌فر رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با سراج24 درباره‌ی رفتار اشتباه محمدباسط درازهی در برخورد با یک کارمند اظهار داشت: طبق فرمایش امام صادق (ع) عمل بد برای همه بد است اما برای کسی که مسئولیتی به گردن دارد بدتر است. ادبیات گفتمانی آقای درازهی اشتباه بود و ما آن را غلط می‌دانیم. ما انتظار داریم در جایگاه یک مسئول با این موضوع برخورد شود. هم‌چنان منتظر هستیم تا جلسه‌ی هیئت رسیدگی به تخلفات نمایندگان برگزار شود و نتیجه را اعلام کند.

نماینده‌ی مردم مشهد و کلات ادامه داد: البته در این موضوع دو نگاه وجود دارد. یک نگاه به دنبال تخریب مجلس است و نگاه دیگری که به حق است، از رفتار ناشایست نماینده‌ی مجلس با یک کارمند ناراحت است.

رئیس کمیسیون فرهنگی در خصوص دفاع از حق کارمند گمرک که مورد توهین واقع شده بود، بیان کرد: اخباری در فضای مجازی منتشر شد مبنی بر این‌که این کارمند را اخراج می‌کنند. مردم مطمئن باشند به موازات ناراحتی‌ها و اعتراض‌هایشان اگر این اتفاق ناحق بیافتد ما نمایندگان هم نسبت به آن اعتراض خواهیم داشت و مقابل آن خواهیم ایستاد.

وی افزود: انتظار این است که صبر کرد تا حقیقت روشن شود و نتیجه‌ی جلسه‌ی هیئت نظارت مجلس مشخص شود تا تصمیم درست گرفته شود. اگر این هیئت اقدامی نکند یا تصمیم غیرقانونی بگیرد همه‌ی نمایندگان پیگیر آن خواهند بود تا این موضوع را به نتیجه برسانند.

پژمان‌فر در پایان تصریح کرد: کسی بخواهد از جایگاه نمایندگی و قانونی خود سو استفاده کند و حقوق مردم را پایمال کند یا بخواهد جایگاه مجلس و نمایندگان را تضعیف کند، باید با او برخورد جدی شود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha