محمد حسین کنعانی زادگان گزینه تراکتورسازی در فصل جدید

محمد حسین کنعانی زادگان گزینه تراکتورسازی در فصل جدید

به گزارش سراج24، مالکیت باشگاه‌های تراکتورسازی و ماشین سازی بر عهده زنوزی است بنابراین این ۲ باشگاه تبریزی همواره در نقل و انتقالات با یکدیگر بازیکن معاوضه می‌کنند و این بار هم قرار است این کار را انجام بدهند.

با توجه به اینکه تراکتورسازان در خط دفاع نیاز به بازیکن دارند بنابراین آن‌ها قصد دارند محمد حسین کنعانی زادگان مدافع ملی پوش ماشین سازی را به خدمت بگیرند.

گفته می‌شود باشگاه تراکتورسازی قصد دارد قرارداد ۳ ساله با کنعانی زادگان ببندد، اما این بازیکن خواستار این شده است که قراردادش تا پایان نیم فصل دوم باشد تا اگر پیشنهاد خوبی از تیم‌های اروپایی دریافت کرد بتواند به تیم مدنظرش بپیوندد. در حال حاضر انتقال کنعانی زادگان به تراکتورسازی منتفی شده است و شاید بعد از جام ملت‌های آسیا طرفین با یکدیگر به توافق برسند و کنعانی زادگان به جمع سرخپوشان تبریزی پیوست.

علاوه بر این گفته می‌شود احتمال جابه جایی دخسوس دروازه بان ماشین سازی با فروزان سنگربان تراکتورسازی وجود دارد، اما باشگاه تراکتورسازی هنوز واکنشی در این باره نداشته است.

یکی از مسئولان باشگاه تراکتورسازی بیان کرد که ما نیاز به جذب مدافع داریم و مدیریت باشگاه در حال مذاکره با بازیکنان مدنظر تقوی است و شاید کنعانی زادگان در لیست باشد، اما اسامی بازیکنان را تا زمان نهایی شدن اعلام نمی‌کنیم تا قیمتشان بالا نرود.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

واکنش رسانه‌های ترکیه به حضور دنیزلی روی نیمکت تراکتور

زمان حضور دنیزلی در ایران مشخص شد

بن بست، مذاکرات باشگاه تراکتورسازی با تونی اولیویرا

0 نظر

ارسال نظر

capcha