دادکان: چه تضمینی است اگر استقلال و پرسپولیس را فروختند کوچک نشوند؟

دادکان: چه تضمینی است اگر استقلال و پرسپولیس را فروختند کوچک نشوند؟

به گزارش سراج24، محمد دادکان رئیس سابق فدراسیون فوتبال در گفتگو با برنامه تهران ورزشی نسب به واگذاری باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس واکنش نشان داد.

دادکان: خصوصی سازی کلاهی است که سر مردم می‌گذارند

دادکان اظهار کرد: خصوصی سازی یک سرگرمی برای مردم است. به پوری حسینی گفتم می‌دانید این کار شدنی نیست. الان می‌خواهند دکمه کت و شلوار را بفروشند. یکبار کامران نجف زاده خبرنگار صدا و سیما به من گفت: شما "نوستراداموس" هستی و هرچه می‌گویی محقق می‌شود. به او گفتم "نوستراداموس" نیستم، اما مردم و جامعه ایران را می‌شناسم. امروز کلاهی درست کرده ایم به نام خصوصی سازی تا سر مردم بگذاریم. استقلال و پرسپولیس خصوصی نمی‌شوند.

او تصریح کرد: به این دلیل این ۲ باشگاه خصوصی نمی‌شوند که استقلال و پرسپولیس را به خاطر محبوبیت و سر و صدایی که دارند به شخص واگذار نمی‌کنند. می‌ترسند به کسی واگذار کنند تا آن شخص علیه همین ها، آدم‌ها را جمع کند و شعار بدهد و چیزی که مدنظرش است را روی کار بیاورد. اصلا این ۲ باشگاه را به چه کسی بفروشند؟ چه کسی این پول را دارد؟ می‌گویند سهامش را به مردم واگذار کنند. این‌ها فقط «صوت» است.

رئیس سابق فدراسیون فوتبال خاطر نشان کرد: علی پروین برای همه ما قابل احترام است، اما هر طرف موضوع خصوصی سازی بروید، پروین هست. همان‌هایی که مدیر بودند و نمی‌توانستند باشگاه را بچرخانند، حالا می‌خواهند باشگاه را بخرند. این را پروین قبول دارد؟ شما پروین را بیاورید و بگویید چه کسی می‌خواهد باشگاه را بخرد؟

دادکان گفت: باید از مسئولان وزارت ورزش بپرسید چه تضمینی است اگر استقلال و پرسپولیس را فروختند کوچک نشوند؟ مدیران سابقی که قصد خرید این ۲ باشگاه را دارندبرای این باشگاه در گذشته چه کاری کردند؟ پرسپولیس و استقلال و فدراسیون یک ساختمان دارند که آن را هم ما خریدیم. اگر این ساختمان نبود کجا می‌خواستند تصمیم بگیرند.

دادکان: خصوصی سازی کلاهی است که سر مردم می‌گذارند

رئیس سابق فدراسیون فوتبال اظهار کرد: مگر باشگاه‌های خصوصی نداشتیم؟ شما عاقبت باشگاه تراکتورسازی را ببینید. من امروز این حرف را زودتر از بقیه می‌زنم. کسی که آمده (محمدرضا زنوزی) و دارد از جیب برای تراکتورسازی هزینه می‌کند، آخر و عاقبتش را ببینید.

دادکان گفت: تیم ملی ما از تیم‌هایی است که می‌تواند روی سکو برود. تیم ملی آن زمان با آن مشکلاتی که برایش ایجاد کردند به فینال نرفت و سوم شد. الان اما اختیارات زیادی به او داده ایم. همه باید دعا کنیم کی روش در کارش موفق باشد.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

وریا غفوری مربی استقلال شد

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

0 نظر

ارسال نظر

capcha