کشف بیش از 12 تن مواد مخدر در کشور

کشف بیش از 12 تن مواد مخدر در کشور

به گزارش سراج24، سردارحسین رحیمی، رئیس پلیس پایتخت در تشریح جزئیات این خبر،گفت: با تلاش شبانه روزی ماموران مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از ابتدای سال جاری تاکنون 12 تن و 634 کیلوگرم انواع موادمخدر در شهر تهران کشف و در این رابطه 570 قاچاقچی دستگیر شدند.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه عزم پلیس در مبارزه با سواداگران مرگ جدی و برابر قانون است، خاطرنشان کرد: هیچ نقطه‌ای از شهر تهران برای حضور قاچاقچیان موادمخدر امن نیست، چرا که با همت و تلاش کارکنان پلیس مبارزه با مواد مخدر و اشرافیت اطلاعاتی آنان، قاچاقچیان مواد مخدر در کوتاه‌ترین زمان ممکن دستگیر خواهند شد.

رئیس پلیس پایتخت در ادامه از اجرای این طرح در محله های شهر تهران خبر داد و گفت: تا کنون 271 مرحله طرح امنیت محله محور و ارتقاء امنیت اجتماعی، در محلات شهر تهران اجرا و 8 هزار و 740 خرده فروش مواد مخدر دستگیر شده اند که این میزان دستگیری نسبت به مدت مشابه سال گذشته 5 درصد افزایش داشته است.

وی با بیان اینکه در این عملیات ها از مخفیگاه سوداگران مرگ، 549 کیلوگرم انواع موادمخدر کشف شده، تصریح کرد: در این رابطه 2 هزار و 319 دستگاه خودرو و یک هزار و 52 دستگاه موتورسیکلت ازخرده فروشان و توزیع کنندگان موادمخدر و سوداگران مرگ توقیف شده است.

سردار رحیمی، با اشاره به انهدام 51  باند قاچاق مواد مخدر در پایتخت در 9 ماهه نخست امسال، تصریح کرد: در این مدت 29 هزار و 481 معتاد پرخطر و متجاهر از سطح معابر شهر تهران جمع آوری که از این تعداد 2 هزار و 655 نفر پالایش، 18 هزار و 274 نفر تحویل گرمخانه خاوران و 8 هزار و 552 نفر از معتادان نیز تحویل مراکز باز پروری شدند که این مهم بیانگر دستگیری یک و نیم برابری معتادان متجاهر شهر تهران است.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ در پایان، با قدردانی از همکاری و مشارکت مردم با پلیس، افزود: مبارزه با موادمخدر در شهر تهران طبق روال همیشه انجام می شود، پاسخگویی به دغدغه و مطالبات شهروندان صورت گرفته و سعی شده که امنیت عمومی برای تمام شهروندان مهیا شود.

منبع:خبرگزاری پلیس

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

پلمپ خانه وزیر و شهردار سابق+تصویر

کشف ۳۲۲ کیلوگرم انواع موادمخدر در بیست و دومین مرحله از اجرای طرح رعد

دستگیری قاچاقچی موادمخدر در جنوب تهران

0 نظر

ارسال نظر

capcha