گزارشی از آمادگی تیم ملی فوتبال امید ایران مقابل سوریه+عکس

گزارشی از آمادگی تیم ملی فوتبال امید ایران مقابل سوریه+عکس

به گزارش سراج24،

 تیم ملی فوتبال امید ایران که خود را برای حضور در رقابت های مقدماتی المپیک ۲۰۲۰ ژاپن آماده می کند، در صدد است تا ۲ بازی دوستانه با تیم های المپیک سوریه و اردن انجام دهد تا برای حضور در بازی های مقدماتی المپیک در تهران آماده شود.

شاگردان زلاتکو کرانچار که در بازی نخست مقابل تیم ملی امید سوریه به پیروزی ۲ بر صفر رسیدند، باید در دومین مسابقه روز جمعه به مصاف این تیم بروند و در صدد هستند تا به پیروزی برسند. کاپیتان تیم المپیک ایران، امید نورافکن بازیکن لژیونر فوتبال ایران است که در شارلوا بلژیک بازی می کند و سابقه بازی در تیم  فوتبال استقلال تهران را دارد.

تیم ملی فوتبال امید ایران - سوریه/ شاگردان کرانچار در صدد دبل سوری‌ها

بازیکنان تیم ملی امید ایران برای  حضور در مسابقات پیش رو و اردوی تدارکاتی در کیش، ابوالفضل رزاق‌پور، محمد خدابنده‌لو، نادر محمدی و امیر روستایی (پیکان تهران) - شاهین طاهرخانی، الهیار صیادمنش، مهدی قائدی و مهدی نوراللهی (استقلال تهران) - امید دره، ابوالفضل جلالی، امیرحسین حسین‌ زاده و محمد سلطانی‌مهر (سایپا تهران) - حمیدرضا طاهرخانی (پرسپولیس تهران) - شهاب عادلی (سپاهان اصفهان) - معراج اسماعیلی و نیما طاهری (ذوب‌آهن اصفهان) - محمدمهدی مهدی‌ خانی (پدیده مشهد) - علیرضا آرتا (مس کرمان) - عارف آغاسی (فولاد خوزستان) - یونس دلفی و وحید نامداری (استقلال خوزستان) - حسین ساکی (صنعت نفت آبادان) - محمدرضا آزادی و محمد مسلمی‌پور (تراکتورسازی) - امید نورافکن (شارلوا بلژیک)  و رضا شکاری (روبین‌کازان روسیه) هستند و به احتمال زیاد همین بازیکنان برای مسابقاتی المپیک آماده خواهند شد.

تیم امید که در بازی نخست مقابل سوریه به پیروزی ۲ بر صفر رسید تا پیش از برگزاری رسمی مسابقات مقدماتی المپیک حدود ۱۰ بازی دوستانه برگزار خواهد کرد. 

شاگردان کرانچار پس از برگزاری ۲ بازی دوستانه با سوریه راهی تهران می شوند تا پس از انجام ۲  جلسه تمرینی در مرکز ملی فوتبال راهی امان شوند تا به مصاف تیم المپیک اردن بروند. برنامه بعدی تیم ملی فوتبال امید ایران حضور در تورنمنت قطر در دی ماه است که طبق برنامه سه بازی دوستانه با تیم های شرکت کننده در این تورنمنت برنامه ریزی شده است و شاگردان کرانچار باید به مصاف تیم میزبان (قطر) کویت و چین بروند.

تیم ملی فوتبال امید ایران - سوریه/ شاگردان کرانچار در صدد دبل سوری‌ها

البته به جز این ۶ دیدار (۲بازی با سوریه - اردن- - قطر - چین - کویت) فدراسیون فوتبال در تلاش است تا امیدها در تورنمت کافا هم شرکت کنند. مسابقاتی که حضور یوزهای جوان (لقب تیم ملی فوتبال امید) در آن قطعی نیست اما تیم ملی فوتبال بانوان هم در آن شرکت کرد و به مقام نایب قهرمانی رسید. در صورتی که حضور ایران در آن رقابت ها قطعی شود، شاگردان کرانچار حدود ۱۰ بازی دوستانه برگزار خواهند کرد تا آماده بازی های مقدماتی المپیک 2020 توکیو شوند.

تیم ملی فوتبال سوریه هم بازیکنان جوان خوبی دارد و بیشتر آنها می توانند در لیگ بزرگسالان بازی کنند و حتی حسین عفش، سرمربى تیم ملى امید سوریه پس از پایان بازی با امید ایران گفت: ایران تیم قدرتمندى است و بازیکنان بسیار خوبى در ترکیب این تیم حضور دارند. یکى از خصوصیات بازى تیم هاى ایرانى سرعت انتقال از دفاع به حمله است و آنها باز هم در این زمینه موفق عمل کردند و به خط دفاع ما فشار آوردند و موقعیت هاى خوبى شکل دادند و از همین فرصت ها به خوبى استفاده کردند.

تیم ملی فوتبال امید ایران - سوریه/ شاگردان کرانچار در صدد دبل سوری‌ها

امیدهای کشورمنان فروردین ماه آتی در تهران میزبان تیم های عراق، یمن و ترکمنستان خواهد بود و از این گروه یک تیم به دور نهایی بازی ها که با حضور 16 تیم در تایلند برگزار می شود، صعود خواهد کرد. مقدماتی المپیک 2020 توکیو در یازده گروه برگزار می شود و علاوه بر تیم های اول پنج تیم برتر دوم هم شانس حضور در بازی های نهایی را پیدا خواهند کرد.

ترکیب احتمالی تیم ملی امید ایران:

شهاب عادلى، محمد مسلمى پور، عارف آغاسى، حسین ساکى، امید نورافکن، مهدى قائدى، محمد سلطانى مهر، مهدى مهدى خانى، محمدرضا آزادى، حمیدرضا طاهرخانى و محمد خدابنده لو

دیدار تیم ملی امید فوتبال ایران و سوریه از ساعت ۱۵ در جزیره کیش برگزار می شود.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

توضیحات مدیر تیم ملی فوتبال امیددرباره مربیان تیم ملی فوتبال امید

ماجرای یک انتخاب در تیم ملی امید حاشیه ساز + فیلم

فرهاد مجیدی روی نیمکت تیم ملی

0 نظر

ارسال نظر

capcha