سعید راد:

قیمت محصول در میادین میوه و ۳۰ تا ۶۸ درصد ارزان‌تر از بازار است

 قیمت محصول در میادین میوه و ۳۰ تا ۶۸ درصد ارزان‌تر از بازار است

به گزارش سراج24، سعید راد مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار در جریان بازدید از یازدهمین جشنواره ارگانیک تهران، گفت: تاکنون ۳۰ هزار نفر از این نمایشگاه بازدید کرده‌اند.

وی با بیان اینکه در این نمایشگاه ۱۲۰ غرفه‌دار حضور دارند، گفت: ۹۵ درصد محصولات تولید داخل است.

راد در خصوص نظارت بر فروش محصولات ارگانیک، گفت: کمیته ممیزی شامل سازمان میادین میوه و تره‌بار، وزارت جهاد، وزارت صنعت، سازمان غذا و دارو و انجمن ارگانیک بر عملکرد این غرفه‌داران نظارت می‌کنند.

مدیرعامل میادین میوه و تره‌بار با تأکید بر اینکه جشنواره ارگانیک تا روز جمعه ادامه دارد، گفت: این جشنواره تمدید نمی‌شود.

وی با بیان اینکه در بحث ارگانیک سخت‌گیری‌های بیشتری صورت می‌گیرد، گفت: تدابیری اندیشیده شده تا بتوانیم میزان محصولات ارگانیک را افزایش دهیم.

راد در خصوص اقدامات سازمان میادین میوه و تره‌بار برای شب یلدا، گفت: قیمت محصول در میادین میوه و ۳۰ تا ۶۸ درصد ارزان‌تر از بازار است و در آجیل ۲۰ تا ۲۸ درصد نسبت به بازار قیمت‌ها کمتر است.

به گفته وی، همچنین برای تأمین کالا در شب عید تدابیر لازم اندیشیده شده و جلسات متعددی برگزار کرده‌ایم.

مدیرعامل میادین میوه و تره‌بار در خصوص قیمت محصولات ارگانیک، گفت: هزینه محصولات ارگانیک بالاتر است چرا که نوع تولید این محصولات هزینه‌بر است، اما در کمیته نرخ‌گذاری بر روی قیمت‌ها نظارت می‌شود.

راد همچنین از توزیع انار در سه گرمخانه برای شب یلدا خبر داد.

انتهای پیام

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha