اظهارات کمرانی درباره رقابت‌های انتخابی تیم ملی تکواندو بانوان

اظهارات کمرانی درباره رقابت‌های انتخابی تیم ملی تکواندو بانوان

به گزارش سراج24، مهرو کمرانی سرمربی تیم ملی تکواندو بانوان، بیان کرد: امروز اولین مرحله از رقابت‌های انتخابی با حضور ۶۲ ورزشکار برگزار شد که عملکرد آن‌ها تعیین کننده حضورشان در اردوی تیم ملی است و امیدوارم که تکواندوکاران بتوانند بهترین عملکرد را داشته باشند و افرادی که شایسته‌تر هستند به تیم ملی دعوت شوند. ۲۰ تکواندوکار را برای حضور در تیم ملی دعوت می‌شوند و از روز دوشنبه ۳ دی ماه اولین اردو برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان در فدراسیون آغاز می‌شود.

او درباره اینکه امروز برخی از ورزشکاران به دلیل مصدومیت حضور نداشتند و آن‌ها شانسی برای حضور در تیم ملی دارند ادامه داد: ۲۹ دی ماه رقابت انتخابی درون اردویی خواهیم داشت تا نفراتی هم که نتوانستند در این مرحله حاضر شوند با حضور در دومین مسابقات انتخابی شانس حضور در تیم ملی را بدست آورند.

سرمربی تیم ملی تصریح کرد: برخی از هیئت‌های استانی که ورزشکار مصدوم داشتند با حضور در فدراسیون پزشکی ورزشی نامه‌ای را که تائید کننده آسیب دیدگی تکواندوکار بود را تهیه کردند و به فدراسیون فرستادند و این نفرات می‌توانند تنها در دوره دوم رقابت‌های انتخابی حاضر شوند و در صورت تائید عملکرد فنی راهی تیم ملی شوندو تا آن زمان اجازه حضور در اردوی تیم ملی را ندارند.

کمرانی افزود: رقابت‌های انتخابی در ۸ وزن برگزار می‌شود و ممکن است دربرخی اوزان بیش از یک نفر به تیم ملی دعوت شوند و پس از برگزاری دومین مرحله انتخابی به طور حتم ریزش خواهیم داشت تا به ترکیب اصلی نردیک‌تر شویم.

او ادامه داد: تکواندوکارانی که در لیگ برتر بتوانند از سد ملی پوشانی که در اردو حضور دارند بگذرند این شانس را خواهند داشت که به اردوی تیم ملی راه پیدا کنند و به مرحله دوم دعوت می‌شوند.

سرمربی تیم ملی درباره ترکیب نهایی گفت: در ابتدای اسفند ماه ترکیب نهایی را مشخص می‌کنیم و در نهایت سعی می‌کنیم در ۶ وزن نفرات را به مسابقات جهانی اعزام کنیم. البته هنوز تصمیم در باره تعداد نفرات اعزامی تصمیم نگرفتیم و بعد از بررسی عملکرد اردونشینان مشخص خواهد شد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha