ویژه برنامه شب یلدا در رادیو جوان

ویژه برنامه شب یلدا در رادیو جوان

به گزارش سراج24، حامد مرادیان تهیه کننده برنامه های رادیویی، درباره تولید و پخش برنامه رادیویی «به رسم یلدا» اظهار کرد: «به رسم یلدا» عنوان ویژه برنامه‌ای است که از جمعه ساعت ۲۱ تا ۱:۳۰ بامداد شنبه با اجرای دو زوج جوان رادیویی محمودرضا قدیریان و همسرش فرشته آلوسی و اشکان صادقی و همسرش روی آنتن شبکه جوان می‌رود.

وی در ادامه درخصوص بخش‌های مختلف این برنامه عنوان کرد: «به رسم یلدا» یک برنامه ترکیبی است که از بخش‌های مختلف گزارشی، نمایشی، گفتگوی حضوری و تلفنی تشکیل شده است. همچنین در این برنامه گزارش‌های طنز میدانی که از مردم گرفته شده است را پخش خواهیم کرد و در گفتگو‌هایی که از قبل ضبط شده، نیما رئیسی با رستاک حلاج گفتگو خواهد داشت.

تهیه کننده برنامه رادیویی «خط آزاد»، درباره دیگر بخش‌های ویژه برنامه «به رسم یلدا» افزود: در بخش حافظ‌خوانی به صورت حضوری امید صباغ‌نو مهمان ما خواهد بود و در ادامه برنامه با حضور پوریا شکیبایی یادی از خسرو شکیبایی می‌کنیم و با پخش خاطرات مرتضی احمدی یادی از این هنرمند خواهیم کرد.

وی درخصوص بخش موسیقیایی برنامه «به رسم یلدا» گفت: همچنین در این برنامه از ساعت ۲۱ تا ۲۲ میزبان گروه موسیقی بمرانی هستیم.

مرادیان در پایان یادآور شد: البته دو زوج جوان مجری، اجرای بخش‌های نمایشی این برنامه را برعهده خواهند داشت.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

تیپ و استایل یلدایی سلبریتی‌ها+عکس‌ها

انتقاد تند سردبیر خراسان از نحوه آرایش مجری شب یلدا رسانه ملی+عکس

عدم خلاقیت در رسانه ملی به بودجه ربط ندارد؛ پول هست، فکر نیست!

0 نظر

ارسال نظر

capcha