ماشین سازی در نیم فصل در چه پست‌هایی بازیکن می‌خواهد؟

ماشین سازی در نیم فصل در چه پست‌هایی بازیکن می‌خواهد؟

به گزارش سراج24، در پایان نیم فصل اول رقابت های لیگ برتر فوتبال کشورمان، تیم فوتبال ماشین سازی تبریز عملکرد نسبتا قابل قبولی را از خود به نمایش گذاشته است، مساوی های پی در پی این باشگاه باعث شده تا آن ها در میانه های جدول جا خوش کنند وامیدوار به نیم فصل دوم رقابت ها باشند.

اما مهاجری در پایان نیم فصل و در راستای برنامه هایش برای تیمش استراحت یک هفته ای در نظر گرفت که این تعطیلات رو به پایان است و آنها تمریناتشان را از روز پنج شنبه در تبریز شروع می کنند تا برای بقا در لیگ برتر و حتی کسب سهمیه آماده رویارویی با حریفان شوند. تمرینات چند روزه درشهر تبریز و حضور10 روزه کاروان سبز پوشان در کیش نشان از جدیت کار مهاجری برای درخشش در نیم فصل دوم می باشد.

سرمربی مشهدی ماشین سازان به مسئولان این باشگاه لیست بلند پایه ای را داده است تا برای ادامه لیگ لشکر ماشین سازان را به صف کند. بر اساس این لیست ماشین سازی با توجه به فقر بازیکن در نیمه اول راه در لیگ برتر و کمبود بازیکن در اکثر پست ها، نزدیک به 20 بازیکن در پست های کلیدی می خواهد تا برای ادامه لیگ با بحران کمبود بازیکن دست وپنجه نرم نکند.

هر چه که هست مهاجری و شاگردانش در نیم فصل دوم که به مراتب حساس تر از نسم فصل اول هم هست باید با قدرت وصلابت بیشتری حاضر شوند. آنها برای همین با همشهری تبریزی خودشان یعنی تراکتور سازی که وضعیت بهتری در جدول دارد دست به همکاری و جابجایی بازیکن زدند و قرار است بازیکنانی از تیم تراکتور برای کمک به ماشین سازی به این تیم بیایند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

نصیرزاده: اگر زنوزی نبود باشگاه تراکتورسازی به خاطر بدهی به بازیکنان دچار مشکل می‌شد

ربیعی‌خواه: در لیگ برتر حتی یک اوت هم به نفع ما نمی‌گیرند!

تساوی تک گله پرسپولیس و ماشین سازی تبریز + فیلم

0 نظر

ارسال نظر

capcha