مانی رهنما «شب آوازی با پیانو» رادر فرهنگسرای نیاوران روی صحنه می‌برد

 مانی رهنما  «شب آوازی با پیانو» رادر فرهنگسرای نیاوران روی صحنه می‌برد

به گزارش سراج24، مانی رهنما خواننده موسیقی پاپ کشورمان قرار است، جدیدترین اجرای خود را تحت عنوان «شب آوازی با پیانو» ۶ و ۷ دی در فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه ببرد.

صبا راد کارگردان و مجری این کنسرت، در گفتگو با خبرنگار  ما در خصوص این اجرا بیان کرد: در این کنسرت قطعاتی از آلبوم پیانویی «کجا به خنده می‌رسم»، قطعه‌های خاطره انگیزی که در فیلم‌ها و سریال‌ها شنیدیم و چند تک قطعه جدید اجرا خواهد شد. همچنین چند سورپرایز نیز برای مخاطبان این کنسرت خواهیم داشت.

وی افزود: در این کنسرت فقط ساز پیانو وجود دارد که نوازندگی آن را آقای رضا تاجبخش برعهده دارند. مانی رهنما هم قرار است چند قطعه را در کنار نوازندگی کنند که این شامل قطعه‌های جدید هم خواهد شد.

راد در خصوص تمدید این کنسرت تشریح کرد: به طور معمول در فرهنگسرای نیاوران بحث تمدید اجرا وجود دارد. از ویژگی‌های کنسرت مانی رهنما این است که یا با ارکستر بزرگ که شامل تمامی ساز‌ها است به روی صحنه می‌رود یا اجرای پیانویی خواهند داشت. هر وقت این دو شرایط وجود داشته باشد، استقبال زیاد است و امکان تمدید وجود دارد؛ اما شاید هم این کار انجام نشود و خودمان را برای اجرا در سال آینده (فصل بهار) در تالار وحدت آماده کنیم.

کارگردان و مجری کنسرت «شب آوازی با پیانو» در خصوص اجرای کنسرت در شهرستان‌ها گفت: برای امسال با دو شهرستان‌ صحبت شده و باید به نتیجه نهایی برسیم. نکته جالب این است که درخواست اجرای پیانویی به آقای رهنما داده شده است.

صبا راد در خصوص انتخاب فرهنگسرای نیاوران برای اجرای کنسرت تصریح کرد: متاسفانه هرکسی به عنوان تهیه کننده یا حتی بدون عنوان سالن‌ها را ابتدای سال مسدود می‌کند و با قیمت بالاتری به هنرمندان می‌فروشد. از آنجا که تهیه کننده این کنسرت مانی رهنماست، اگر بخواهند از سال قبل سالن را بگیرند سخت می‌شود. از طرفی به دلیل که اجرای کنسرت پیانویی است، معقول این است در سالنی باشد که صمیمت وجود داشته باشد. در فرهنگسرای نیاوران هم به دلیل سابقه تاریخی و حس و حال خاطره انگیزش، مردم بیشتر با اجراها ارتباط برقرار می‌کنند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

در مراسم ختم بهنام صفوی چه گذشت؟

زمان و مکان تشییع بهنام صفوی مشخص شد

گلچین آهنگ‌های خاطره‌انگیز از بهنام صفوی +دانلود

0 نظر

ارسال نظر

capcha