امید ابراهیمی:

مسئولان باید بیشتر به فکر تیم ملی باشند

مسئولان باید بیشتر به فکر تیم ملی باشند

به گزارش سراج24، امید ابراهیمی بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان در جمع خبرنگاران درباره رقابت های جام ملت های آسیا 2019 امارات و شانس قهرمانی تیم ملی کشورمان برای قهرمانی در این مسابقات اظهار کرد: برای حضور در جام ملت های آسیا در کشور قطر اردو برگزار می کنیم و فکر کنم چند بازی دوستانه هم در این کشور برگزار کنیم و امیدوارم بتوانیم تمرینات خوبی را در این کشور انجام دهیم.

او در ادامه افزود: بازی های خیلی سختی را در این مسابقات پیش رو داریم ولی  تیم ملی کشورمان پتانسیل خوبی دارد و انتظاراتی از آن می رود، امیدوارم قهرمان این رقابت ها شویم و هدفی جز این در بین بازیکنان و کادرفنی تیم ملی نیست.

حس و حال جام جهانی با بقیه رقابت ها فرق می کند

ابراهیمی درباره مراسم بدرقه تیم ملی گفت: حس و حال جام جهانی با بقیه رقابت ها فرق می کند اما ارزش جام ملت های آسیا کمتر از جام جهانی هم نیست و اینکه انتظارات از تیم ملی خیلی بالا است و مسئولان باید بیشتر به فکر تیم ملی باشند.

او در خصوص سایر حریفان ایران در جام ملت های آسیا تصریح کرد: قطعا اعضای  کادرفنی تیم ملی تمامی تیم ها را به خوبی آنالیز کرده اند و از امروز تا قبل از نخستین بازی خود مطمئنا هر روز از شرایط رقیبانمان مطلع خواهیم شد و همان طور که گفتم کار راحتی در این مسابقات نداریم.

بازیکن الاهلی قطر تیم های مدعی جام ملت های آسیا را بیان کرد: تیم های زیادی مدعی قهرمانی این رقابت ها هستند از جمله استرالیا، ژاپن، کره جنوبی و کشورهای عربی مانند عربستان، قطر، امارات تیم های خوبی را برای این مسابقات دارند و کار راحتی نداریم اما پتانسیل تیم ملی بالاتر از این حرف ها است.

در این چند سال اخیر وضع به همین شکل بوده است و خیلی از بازی های که قرار بود بازی کنیم به دلایلی انجام نشده است ولی قبل از جام ملت ها باید چند بازی برگزار کنیم و امیدوارم با تلاشی که انجام می دهیم در این رقابت ها موفق ظاهر شویم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

ابراهیمی: همه تلاشمان را می‌کنیم تا مردم را خوشحال کنیم

کنعانی زادگان: به بازی بعدی فکر می‌کنیم

پیام تسلیت ملی پوشان به کاوه رضایی

0 نظر

ارسال نظر

capcha