بورا میلوتینوویچ: بابت عملکرد تیم ملی ایران در جام جهانی 2018 تبریک می‌گویم

بورا میلوتینوویچ: بابت عملکرد تیم ملی ایران در جام جهانی 2018 تبریک می‌گویم

به گزارش سراج24، بورا میلوتینوویچ  درباره آماده‌سازی این کشور برای میزبانی از مسابقات جام جهانی 2022 عنوان کرد: این کار عالی پیش می‌رود و می‌توانید ببینید که مردم قطر به طرز باورنکردنی خودشان را برای میزبانی از این مسابقات آماده می‌کنند. جام جهانی رویای مردم قطر است و آنها می‌توانند بدون نیاز به سفر کردن، دو بازی را در یک روز ببینند.

او ادامه داد: قطر کشوری فوق‌العاده و همه چیز عالی است. ورزشگاه لوسیل را دیدید که چه ورزشگاهی زیبایی است. همه چیز آماده است، هتل، مردم و ... . امیدوارم هواداران با سفر به قطر از بازی‌های جام جهانی 2022 لذت ببرند.

سرمربی نام ‌آشنای فوتبال دنیا در مورد تیم ملی قطر گفت: امیدوارم تیم ملی قطر آماده‌سازی خوبی داشته باشد. آنها چند بازی دوستانه خیلی خوب مقابل تیم‌هایی همچون اکوادور و سوئیس داشته‌اند. تیم ملی قطر آماده‌سازی خوبی داشته و برای آنها در مسابقات پیش‌رو آرزوی موفقیت دارم.

میلوتینوویچ اظهار داشت: برای تیم ملی ایران و کارلوس کی‌روش نیز آرزوی موفقیت دارم. شما تیم خوبی دارید. بابت عملکرد تیم ملی ایران در جام جهانی 2018 تبریک می‌گویم. تیم ملی ایران با کارلوس کی‌روش خیلی خوب بازی می‌کند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

بازیکن ایرانی الاصل شاغل در تیم ملی قطر کیست؟

کرمی: خداحافظی ژاوی در ایران پیام خوبی داشت

شیری: از رفتن به استادیوم نقش جهان ترسی نداریم

0 نظر

ارسال نظر

capcha