تهیه کننده سینما:

سراغ سوژه «مارموز» رفتیم تا مسئول خدوم و غیرخدوم شناخته شود

سراغ سوژه «مارموز» رفتیم تا مسئول خدوم و غیرخدوم شناخته شود

به گزارش سراج24، جواد نوروزبیگی تهیه کننده سینما، درباره علت پرداختن به سوژه «مارموز» گفت: در حال حاضر شاهد پست و مقام عده‌ای هستیم که آدم‌های مناسبی نیستند و ظاهر آنها چیز دیگری را نشان می‌دهد به همین دلیل با آگاهی کامل سراغ سوژه «مارموز» رفتیم تا مسئول خدوم و غیرخدوم شناخته شود و مردم با آگاهی بیشتری این را بفهمند.

وی با اشاره به انجام تحقیق و بررسی روی فیلمنامه «مارموز» عنوان کرد: ما زمان زیادی را صرف این بخش کردیم، چون جزو فیلمنامه‌هایی است که نیاز به بررسی و تحقیق فراوان و شناخت کامل فضای سیاسی جامعه دارد و از اهمیت و حساسیت فراوانی برخوردار است.

نوروزبیگی در خصوص همکاری با کمال تبریزی و جسارت در تولید این فیلم عنوان کرد: من پیش از این نیز با کمال تبریزی کار کردم و مهم این است که کارگردان در بیان حرف‌های بزرگ جسارت داشته باشد. بنابراین با آدم محافظه کاری مواجه نبودم و خودم نیز تا حدودی جسارت انجام چنین کار‌هایی را دارم. کنار هم قرار گرفتن تهیه کننده و کارگردان همفکر و همسو به نتیجه‌ای مانند «مارموز» می‌رسد؛ از سویی کار غیرقانونی نکردیم و حتی برای دریافت پروانه ساخت و نمایش مسیری چند ماهه و دشواری را گذراندیم.

وی با اشاره به بازی متفاوت حامد بهداد اظهار داشت: همه از حامد بهداد نقش‌های جدی و خشک در ذهن دارند، اما در این فیلم ثابت کرد قابلیت فراوانی در ایفای نقش‌های متفاوت را دارد.

نوروزبیگی افزود: ما در این فیلم حامد بهداد را به عنوان شخصیت اصلی داستان، یک نماد قرار دادیم اما مثبت نشان ندادیم تا مردم به شناخت آن فرد برسند. از آنجایی که این روند در قالب طنز اتفاق افتاده امیدوارم مورد استقبال قرار بگیرد و از همه مهمتر مسیر تولید طنز‌های سیاسی باز شود.

این تهیه کننده در ادامه در خصوص اعتماد به بازیگران جدید فیلم و دادن نقش‌های مهم به آن‌ها بیان کرد: وقتی با تبریزی به انتخاب سایر نقش‌ها رسیدیم بازیگران فراوانی بودند اما قرار شد افراد جوان و مستعد انتخاب کنیم که فکر می‌کنم از پس نقش‌ها و اعتمادی که به آن‌ها کردیم برآمدند و ورود خوبی به سینما خواهند داشت.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

فیلم‌های تلویزیونی و سینمایی ضدخانواده در سینمای نمایش خانگی

پایان تدوین آبادان یازده 60

فیلم| انصراف تیغ و ترمه از اکران

0 نظر

ارسال نظر

capcha