پیام خانلرخانی:

وضعیت جسمانی و فنی تکواندوکاران ما خوب است

وضعیت جسمانی و فنی تکواندوکاران ما خوب است

به گزارش سراج24، دور رفت لیگ برتر تکواندو با قهرمانی تیم شهرداری ورامین به پایان رسید و هشت تیم حاضر در این رقابت‌ها باید از سوم دی ماه در دور برگشت مسابقات لیگ برتر با یکدیگر روی شیاپ چانگ به مبارزه بپردازند.

پیام خانلرخانی سرمربی تیم تکواندو شهرداری ورامین در این مورد بیان کرد: پس از پایان نیم فصل اول که توانستیم عنوان قهرمانی را کسب کنیم باید به عنوان نماینده تکواندو ایران در رقابت‌های جام باشگاه‌ها شرکت می‌کردیم و با وجود فرصت کمی که داشتیم خوشبهتانه توانستیم نتیجه قهرمان جهان شویم و روند موفقیت‌های تیم ادامه داشت.

او ادامه داد: اکنون بعد از رقابت‌های جام باشگاه‌های جهان تکواندوکاران ما در حال برگزاری تمرینات خود هستند تا دور برگشت لیگ را با قدرت بیشتری آغاز و از عنوان قهرمانی خود دفاع کنند.

خانلرخانی افزود: نخستین دیدار تیم ما در دور برگشت برابر تیم‌های پاس قوامین و ملوان خواهد بود و نمی‌توان گفت که کار راحتی در پیش داریم چرا که تیم پاس هم از نفرات و کادر فنی خوبی برخوردار است و باید برابر تمام تیم‌ها به خوبی مبارزه کنیم تا بتوانیم از جایگاه مان را حفظ کنیم.

سرمربی تیم تکواندو شهرداری ورامین عنوان کرد: وضعیت جسمانی و فنی تکواندوکاران ما خوب است و امیدوارم که در دور برگشت لیگ هم با مشکل مصدومیت . آسیب دیدگی جدی مواجه نشویم و بتوانیم عنوان قهرمانی را از آن خود کنیم.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

آرای جدید کمیته وضعیت بازیکنان

اظهارات خانلرخانی درباره تیم ملی پاراتکواندو

وثوق احمدی: اعتراضی از استقلال به ما نرسیده

0 نظر

ارسال نظر

capcha