هفته هفدهم لیگ برتر انگلیس؛

پیروزی لیورپول مقابل منچستریونایتد

پیروزی لیورپول مقابل منچستریونایتد

به گزارش سراج24، در چارچوب هفته هفدهم لیگ برتر انگلیس، تیم های لیورپول و منچستریونایتد نخستین دربی شمال غرب انگلیس در فصل جاری را در ورزشگاه آنفیلد برگزار کردند که شاگردان کلوپ با نتیجه سه بر یک مهمان خود را با شکست بدرقه کردند.

در این مسابقه ابتدا تیم لیورپول در دقیقه 24 به گل رسید. سانتر بلند فابینیو در محوطه جریمه یونایتد را سادیو مانه به زیبایی استوپ کرد و با یک ضربه دقیق دروازه دخیا را فروریخت تا ضمن زدن گل نخست بازی از زیر فشار انتقادات به دلیل عملکرد ضعیف در دیدار با ناپولی خلاص شود.

برتری لک لک ها دوام زیادی نداشت و در دقیقه 33 گل تساوی را دریافت کردند. سانتر زمینی و بی خطر لوکاکو درون محوطه جریمه را آلیسون در اختیار گرفت اما توپ به زانویش برخورد کرد و از او فاصله گرفت تا لینگارد روی اشتباه مسلم این دروازه بان گرانقیمت برزیلی دروازه را به راحتی باز کند.

نیمه نخست با تساوی یک بر یک به پایان رسید اما در نیمه دوم ژردان شکیری در دقیقه 70 به بازی آمد و روند مسابقه را عوض کرد و حملات لیورپول را به ثمر نشاند. این بازیکن سوئیسی در دقیقه 73 و تنها سه دقیقه پس از ورودش به زمین گل دوم را زد. حرکت عالی سادیو مانه از جناح چپ و عبور از مدافعان یونایتد و ضربه اش به سمت دروازه را دخیا برگشت داد اما شکیری در برگشت با پای راست دروازه را باز کرد.

در دقیقه 81 باز هم شکیری دروازه شیاطین سرخ را باز کرد و با یک شوت از پشت محوطه جریمه که با برخورد با پای بایی مدافع یونایتد، تغییر جهت داد و در گوشه دروازه دخیا قرار گرفت.

در نهایت شاگردان کلوپ در این مسابقه با نتیجه سه بر یک به پیروزی رسید تا با 45 امتیاز دوباره به صدر جدول بازگردد. منچستریونایتد نیز با 26 امتیاز در رتبه ششم باقی ماند تا مورینیو که در این مسابقه نیز از پوگبا ستاره فرانسوی خود به دلیل اختلاف با او استفاده نکرد، بیش از پیش زیر فشار انتقادات قرار بگیرد.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

منچستر یونایتد به دنبال جذب پدیده هلندی

تاثیر ستاره مسلمان لیورپول در کاهش اسلام هراسی +فیلم

لیورپول ۲ - تاتنهام ۰

0 نظر

ارسال نظر

capcha