مدیرعامل باشگاه سپاهان: خوزستانی‌ها بر سر هواداران ما سنگ پرتاب کردند

مدیرعامل باشگاه سپاهان: خوزستانی‌ها بر سر هواداران ما سنگ پرتاب کردند

به گزارش سراج24، مسعود تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان، درباره قهرمانی این تیم در نیم فصل اول لیگ برتر اظهار کرد: بازی‌های لیگ برتر سخت بود و همه تیم‌ها با همه قوا وارد مسابقات شدند و رقابت فشرده‌ای با دیگر تیم‌ها داشتیم. به هر حال ما خود را برای نیم فصل دوم سخت آماده می‌کنیم و تیم خود را با نظر قلعه نویی ترمیم و تقویت می‌کنیم.

او درباره اینگه گفته می‌شود سپاهان قصد جذب الحاجی گرو بازیکن استقلال را دارد، گفت: این موضوع صحت ندارد و جذب این بازیکن شایعه و گمانه زنی رسانه ها است چرا که صحبتی با این بازیکن نکردیم و در لیست قلعه نویی هم قرار ندارد.

با قلعه نویی درباره بازیکنان مورد نیاز صحبت کردیم

تابش درباره اینکه قلعه نویی لیست بازیکنان مدنظر خود را به باشگاه داده است، گفت: صحبت‌هایی در ارتباط با جذب بازیکنان در فصل نقل و انتقالات کردیم و فرصت کافی هم داریم تا ببینیم در چه پست‌هایی نیاز به بازیکن داریم تا در این باره اقدامات لازم را انجام بدهیم.

گل تیم ما در بازی با استقلال خوزستان درست بود

مدیرعامل سپاهان درباره تساوی برابر تیم فوتبال استقلال خوزستان بیان کرد: بازی روز گذشته کیفیت لازم را نداشت و کادر فنی و بازیکنان هم راضی نبودند. همچنین گل تیم ما درست بود چرا که طبق قانون هر ضربه‌ای نیاز به سوت داور ندارد و داور بازی به بازیکنان استقلال خوزستان این موضوع را اعلام کرده بود.

خوزستانی‌ها بر سر هواداران ما سنگ پرتاب کردند

او درباره حواشی ایجاد شده در این بازی گفت: متاسفانه این بازی امنیت نداشت و نیروی انتظامی رفتار و حرکات تماشاگران را کنترل نکرد و خوزستانی‌ها بر سر هواداران ما سنگ پرتاب می‌کردند و این احتمال وجود داشت که برخی از تماشاگران کور شوند.

استفاده از ویدیو چک به داوران کمک می‌کند

تابش درباره عملکرد داوران در نیم فصل اول بیان کرد: در مجموع قضاوت‌ها مطلوب نبود، اما داوران جوان هستند و اشتباه می‌کنند. به نظرم استفاده از ویدیو چک می‌تواند به داور‌ها کمک کند تا اشتباهات کمتری مرتکب شوند و تشکیل کلاس‌های داوری هم در بهبود داوری فوتبال تاثیر گذار است.

مدیرعامل سپاهان در پایان خاطر نشان کرد: تمرینات تیم با صلاحدید قلعه نویی به مدت ۱۰ روز تعطیل است و بعد از آن اردویی در کیش برگزار می‌کنیم و شاید در تورنمنت کیش هم شرکت کنیم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

جزئیاتی از پرونده تخلفات دیدار سپاهان- پرسپولیس

عملکرد خوب سپاهان اصفهان در فصل نقل و انتقالات تابستانی

خداحافظی مظاهری از ذوب آهن واکنش این باشگاه را به همراه داشت

0 نظر

ارسال نظر

capcha