فهرست نهایی تیم ملی برای حضور در اردوی ۱۶ روزه دوحه هفته آینده اعلام می شود

فهرست نهایی تیم ملی برای حضور در اردوی ۱۶ روزه دوحه هفته آینده اعلام می شود

به گزارش سراج24، کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران هفته گذشته فهرست ۳۵ نفره و ابتدایی این تیم را برای حضور در رقابت‌های جام ملت‌های ۲۰۱۹ آسیا اعلام کرد که در این فهرست سه بازیکن تیم پرسپولیس یعنی علیرضا بیرانوند، احمد نوراللهی و علی علیپور حضور داشتند. از طرفی مهدی ترابی هم که با اتمام نیم فصل نخست لیگ برتر از تیم سایپا به پرسپولیس ملحق شد هم در این فهرست قرار گرفت تا با احتساب کاپیتان سابق سایپا تعداد ملی پوشان تیم سوم دور رفت لیگ برتر به چهار بازیکن برسد.

کارلوس کی روش قرار بود امروز (۲۵ آذر) فهرست نهایی و ۲۳ نفره تیم ملی را برای حضور در اردوی ۱۶ روزه دوحه و همچنین جام ملت‌های آسیا اعلام کند، اما لحظاتی پیش بخش رسانه‌ای این تیم اعلام کرد: بدلیل وجود برخی مشکلات درباره بازیکنانی که مصدوم هستند و موضوعاتی دیگر از قبیل: اخذ رواید، شاید چند بازیکن بیشتر از حد معمول در روز دوشنبه و یا سه شنبه هفته آینده اعلام شوند.

در تاریخ ۲۲ دسامبر (۱ دی ماه) لیست بازیکنان تیم ملی شاغل در خارج از کشور اعلام می‌شود. در نهایت هم لیست پایانی ۲۳ بازیکنان تیم ملی برای حضور در امارات و مسابقات جام ملت‌های آسیا در تاریخ (۲۶ دسامبر) ۵ دی ماه انتخاب و معرفی خواهد شد.

با این وجود از بین ملی پوشان پرسپولیس امروز علی علیپور برخلاف بیرانوند، نوراللهی و ترابی در تمرینات تیم برانکو ایوانکوویچ شرکت کرد تا احتمال خط خوردن او از فهرست نهایی نفرات اعزامی به قطر افزایش یابد. البته برخلاف علیپور ۳ بازیکن دیگر در تمرینات و اردو‌های اخیر تیم ملی فوتبال کشورمان حضور فعالی داشته اند و حال به نظر می‌رسد با این تیم در اردویی که قرار است در کمپ اسپایر برگزار شود هم شرکت خواهند کرد، اما بهترین گلزنان سرخ پوشان پایتخت بازهم در فهرست اصلی کی روش قرار نمی‌گیرد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

بهترین گلزن پرسپولیس لژیونر می‌شود

علیپور: هواداران مجدد من را بخواهند، یک سال دیگر با باشگاه قرارداد دارم

طلسم مهاجم پرسپولیس در لیگ برتر شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha