مدال طلا مسابقات گرند اسلم به سجاد مردانی رسید

مدال طلا مسابقات گرند اسلم به سجاد مردانی رسید

به گزارش سراج24، به نقل از فدراسیون تکواندو، دومین دوره مسابقات گرنداِسلم تکواندو از صبح روز چهارشنبه  ۲۱ آذرماه با حضور بهترین‌های تکواندو جهان در دو گروه مردان و زنان و در اوزان المپیکی به میزبانی «ووشی» چین آغاز و امروز (یکشنبه – ۲۵ آذرماه) به پایان می‌رسد.

فینال از ساعت ۱۰ صبح (به وقت تهران) امروز (یکشنبه - ۲۵ آذرماه) در حال برگزاری است که سجاد مردانی به عنوان نماینده ایران دقایقی پیش به مصاف حریفش رفت.

سجاد مردانی در نخستین گام «استفن لامبدین» آمریکایی را شکست داد و در مرحله یک‌چهارم «گیل یانگ بیوئن» از کره جنوبی از پیش رو برداشت. نماینده سنگین وزن کشورمان در مرحله نیمه‌نهایی به مصاف «ژائوکسیانگ سانگ» از چین رفت و با نتیجه ۲ بر صفر به برتری رسید تا فینالیست این دوره از رقابت‌ها لقب بگیرد.

سجاد در فینال با «کیو دون این» نماینده کره‌جنوبی قهرمان آسیا ۲۰۱۸، دارنده یک طلا و ۳ نقره گرندپری، برنز جهانی ۲۰۱۷ و. مبارزه کرد که با نتیجه ۳ بر ۲ (راند یک: ۲ بر یک/ سجاد - راند دو: ۶ بر ۲/ کره جنوبی - راند سه: یک بر یک - راند چهار: ۲ بر یک/ کره جنوبی - راند پنج: ۳ بر ۲/سجاد – راند طلایی: ۳ بر یک/سجاد) پیروز شد و عنوان قهرمانی را کسب کرد.

هدایت تکواندوکاران اعزامی برعهده سیدنعمت خلیفه به عنوان سرمربی است.

گفتنی است؛ به قهرمان این رقابت‌ها ۷۰ هزار دلار (۴۹ هزار دلار برای بازیکن و ۲۱ هزار برای مربی)، نایب قهرمان ۲۰ هزار دلار (۱۴ هزار برای بازیکن و ۶ هزار برای مربی) و نفر سوم ۵ هزار دلار (۳۵۰۰ دلار برای بازیکن و ۱۵۰۰ دلار مربی) پاداش تعلق می‌گیرد.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

آخرین اخبار از رقابت های جهانی تکواندو منچستر

طراوت خاکسار اولین مدال طلای لیگ جهانی کاراته به نام خود ثبت کرد

حمیده عباسعلی طلای لیگ جهانی ترکیه را کسب کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha