دومین دوره مسابقات گرنداِسلم ۲۰۱۸ – چین؛

راهیابی سجاد مردانی به فینال مسابقات گرنداِسلم ۲۰۱۸ – چین

راهیابی سجاد مردانی به فینال مسابقات گرنداِسلم ۲۰۱۸ – چین

به گزارش سراج24، به نقل از سایت فدراسیون تکواندو، دومین دوره مسابقات گرنداِسلم تکواندو از صبح روز چهارشنبه - 21 آذرماه با حضور بهترین‌های تکواندو جهان در دو گروه مردان و زنان و در اوزان المپیکی به میزبانی «ووشی» چین آغاز و فردا (یکشنبه – 25 آذرماه) به پایان می‌رسد.

مرحله نیمه نهایی از ساعت 4:30 صبح (به وقت تهران) امروز (شنبه - 24 آذرماه) در حال برگزاری است که سجاد مردانی به عنوان نماینده ایران دقایقی پیش رو در روی رقیبش قرار گرفت.

سجاد مردانی در نخستین گام «استفن لامبدین» آمریکایی را شکست داد و در مرحله یک‌چهارم «گیل یانگ بیوئن» از کره جنوبی از پیش رو برداشت. نماینده سنگین وزن کشورمان در مرحله نیمه‌نهایی به مصاف «ژائوکسیانگ سانگ» از چین رفت و با نتیجه 2 بر صفر (راند یک: 6 بر یک/ سجاد - راند دو: 14 بر 8/ سجاد - راند سه: با توجه به اینکه در دو راند نخست نتیجه به نفع نماینده ایران بود، این دیدار انجام نشد) به برتری رسید تا فینالیست این دوره از رقابت ها لقب بگیرد.

رقابت های فینال فردا (یکشنبه - 25 آذرماه) انجام خواهد شد و سجاد در فینال می‌بایست با «کیو دون این» نماینده کره‌جنوبی قهرمان آسیا 2018، دارنده یک طلا و 3 نقره گرندپری، برنز جهانی 2017 و .... مبارزه کند.

هدایت تکواندوکاران اعزامی کشورمان برعهده سیدنعمت خلیفه به عنوان سرمربی است.

گفتنی است؛ به قهرمان این رقابت‌ها 70 هزار دلار (49 هزار دلار برای بازیکن و 21 هزار برای مربی)، نایب قهرمان 20 هزار دلار (14 هزار برای بازیکن و 6 هزار برای مربی) و نفر سوم 5 هزار دلار (3500 دلار برای بازیکن و 1500 دلار مربی) پاداش تعلق می‌گیرد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

آخرین اخبار از رقابت های جهانی تکواندو منچستر

صحبت های پولادگر در مورد صادر نشدن ویزای ورزشکاران ایرانی

مهلا مومن زاده نقره‌ای شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha