مدیر موسسه فرهنگی خاکریز اندیشه:

برای اولین بار پرچم انقلاب اسلامی نمایشگاهی قابل مشاهده است

برای اولین بار پرچم انقلاب اسلامی نمایشگاهی قابل مشاهده است

به گزارش «سراج24» حجت الاسلام محمدمهدی همتی ، مدیر موسسه فرهنگی خاکریز اندیشه گفت: برگزاری نمایشگاه رسانه ای دیجیتال انقلاب اسلامی در سال اول خود حرکتی مطلوب و خوب بوده که امیدوام برای سال های آینده با اطلاع رسانی و تبلیغات مناسب بهبود یابد.

وی اضافه کرد: به دلیل اینکه متولیان این نمایشگاه نتوانستند تعامل خوبی با رسانه های دیجیتال برقرار کنند الم دیگری برافراشته شده تا در هر دو نمایشگاه رسانه های دیجیتال به فراز درآمده و نام انقلاب اسلامی در تمام نمایشگاه ها برافراشته شود.

همتی با توجه به اینکه افراد حزب الهی در کلیه نمایشگاه ها حضور پررنگ و موثری دارند عنوان کرد: در نمایشگاه رسانه های دیجیتال که بخش های مهم اقتصادی، ورزشی، پزشکی و هنری وجود دارند ارتباط رسانه ها با یکدیگر باعث شکل گیری تعامل بیشتر رسانه های انقلابی با یکدیگر می شود.

وی تصریح کرد:اگر تولید آثار و ایجاد پیوند میان افراد انقلابی میان رسانه ها شکل بگیرد اقدامی مبارک است که در آن افراد حزب الهی در سنگری مشترک با یک هدف خاص به سراغ جنگ نرم فرهنگی با دشمن می روند.

مدیر موسسه فرهنگی خاکریز اندیشه خاطر نشان کرد: هدف برگزاری این نمایشگاه بهره مند شدن موسسات و گروه های رسانه ای، تبادل اطلاعات با یکدیگر، فراگیری نرم افزارهای قدرتمند دیجیتالی، فروش آثار برای جذب مخاطب و امثال این موارد خواهد بود که باید به آن توجه شود.

اخبار مرتبط

تبعات عقب نشینی در عرصه سایبر/ رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی و اصلاح اوضاع نابسامان فضای مجازی/تقویت رسانه های انقلاب برای مقابله با نفوذ

پهباد ایرانی در کجا با ناو آمریکایی رو در رو می‌شود؟/نبرد نمادین فرزندان شهدای مدافع حرم با داعش/ بادیگارد اکران شد

حال و هوای دومین روز جشنواره رسانه‌های دیجیتال/ امینی: مسئولین در پسابرجام به جوانان مومن اعتماد کنند/ از راهکار مقابله با تلگرام تا پیدا کردن رمز مخفی داعش

0 نظر

ارسال نظر

capcha