حمیدرضا فولادگر:

تاریخ انقضا طرح مباحثی چون سازش و‌ مذاکره با آمریکا به پایان رسیده

تاریخ انقضا طرح مباحثی چون سازش و‌ مذاکره با آمریکا به پایان رسیده

به گزارش سراج24، حمیدرضا فولادگر نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، با ابراز تاسف از پیشنهاد و طرح برخی از چهره های سیاسی برای سازش با آمریکا اظهار کرد: واقعا جای تعجب دارد که برخی در این کشور بعضا دیده گاها و اظهارنظرهایی را مطرح می کنند که با ارزش ها و مطالبات ایران هیچ سنخیتی ندارد.
وی افزود: چطور ممکن است ایران پایه میز مذاکره با کشوری قرار بگیرد و یا با آن سازش کند که جز ظلم و توطئه هیچ رویکرد دیگری در قبال کشورمان نداشته است.
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: به این دست از چهره ها و افراد توصیه می‌کنم به جای طرح چنین موضوعاتی برای حل مشکلات کشور در حوزه های مختلف ایده ارائه دهند.
فولادگر خاطرنشان کرد: درد ما امروز در این کشور سازش و یا مذاکره با آمریکا نیست بلکه ما نیازمند این هستیم که با توجه به ظرفیت هایی که در کشورمان وجود دارد اقدامات لازم را در جهت بهبود وضعیت اقتصادی کشور و پیشرفت در سایر حوزه ها انجام دهیم.
وی تاکید کرد: آقایان به خوبی اشراف داشته باشند که تاریخ انقضا طرح مباحثی چون سازش و‌ مذاکره با آمریکا به پایان رسیده و جمهوری اسلامی ایران در این راستا هیچ احساس نیازی ندارد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

فیلم| «آمریکا قابل اعتماد نیست»

تهی کردن نظام از ارزش‌های انقلابی، هدف غایی خط سازش است

جریان سازش باید تکلیف خود را روشن کند

0 نظر

ارسال نظر

capcha