خیبری: ایرج عرب استقلالی نیست

خیبری: ایرج عرب استقلالی نیست

به گزارش سراج24، در روزهای گذشته برخی رسانه ها از استقلالی بودن ایرج عرب، سرپرست باشگاه پرسپولیس تهران خبر دادند و او را هوادار سر سخت تیم آبی پوش پایتخت می دانستند که باعث ناراحتی و عصبانیت هواداران پرسپولیس شد و هرچه عرب در گفتگو با تلویزیون باشگاه پرسپولیس این موضوع را تکذیب کرد اما برای پیگیری بیشتر با حسین خبیری، مسئول اجرایی باشگاه پرسپولیس تهران گفتگو کردیم و او در این باره بیان کرد: ایرج عرب دیروز (چهارشنبه) در گفتگو با رسانه باشگاه پرسپولیس بیان کرد که پرسپولیسی است و به این باشگاه تعصب دارد و نمی دانم این شایعات از کجا نشأت می گیرد. ایرج عرب را ۲۰ سال است می شناسم و با او کار کرده ام و در این مدت تا به حال نشنیده ام که بگوید استقلالی است یا به این تیم گرایش دارد.

او افزود: همچنین او خیلی به پرسپولیس علاقه مند است و در ۲ سال گذشته با تمام وجود برای باشگاه کار کرده است و مطمئن باشید او استقلالی نیست.

گفتنی است، در چند روز گذشته برخی رسانه ها به نقل از علی پروین، اسطوره فوتبال کشورمان نوشته بودند که عرب، سرپرست جدید باشگاه پرسپولیس، استقلالی است که با حواشی زیادی همراه بود و پس از چند ساعت پروین، این مصاحبه را تکذیب و اظهار کرد درباره عرب چنین صحبتی نکرده است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha