جذب بازیکن کروات از سوی سرخپوشان شایعه است

جذب بازیکن کروات از سوی سرخپوشان شایعه است

به گزارش سراج24، فصل نقل و انتقالات زمستانی در حالی از ۱۶ دی آغاز می‌شود که تیم‌های لیگ برتری درصدد هستند تا با جذب بازیکنان موردنظرشان، نقاط ضعف را پوشش و برای ادامه مسابقات لیگ آماده شوند.

طبق اعلام سازمان لیگ فوتبال ایران، فصل نقل و انتقالات تا ۱۳ بهمن ادامه خواهد داشت و تیم‌ها می‌توانند بازیکنان مورد نظرشان را جذب کنند.

پرسپولیس تاکنون ۵ بازیکن (سعید کریمی، مهدی شیری، سروش رفیعی، مهدی ترایی و مهدی شریفی) را جذب کرده و درصدد است تا ۲-۳ بازیکن دیگر هم به خدمت بگیرد.

برانکو بار‌ها اعلام کرده در ۲ پست مدافع و مهاجم نیاز به جذب بازیکن دارد و بر همین  اساس ساعتی پیش برخی رسانه‌ها از جذب مهاجم کروات از سوی سرخپوشان خبر دادند که یکی از مدیران پرسپولیس این خبر را تکذیب کرد.

فهرست برانکو ایوانکوویچ برای جذب بازیکن آماده و قرار است لیست را پس از پایان بازی با پارس جنوبی جم تحویل باشگاه دهد تا مسئولان برای جذب بازیکن اقدامات لازم را انجام دهند.

همچنین در روز‌های گذشته اخباری مبنی بر پیوستن مهدی طارمی به پرسپولیس وجود داشت که تکذیب شد.

در حال حاضر علی علیپور، گادوین منشا و مهدی شریفی پس از ثبت قرارداد، مهاجمان تیم سرخپوش هستند و باید دید چهارمین مهاجم این خط حمله چه کسی خواهد بود.

همچنین ایرج عرب، سرپرست باشگاه پرسپولیس هم ساعتی پیش در گفتگو با خبرنگار ما بیان کرد، پس از اینکه بازی با پارس جنوبی به پایان رسید، با تعامل خوبی که با برانکو داریم، سراغ بازیکنان مدنظر او خواهیم رفت تا آن‌ها را جذب کنیم. درصدد هستیم با برنامه ریزی خوب، نتایجی را کسب کنیم تا به سود هواداران و پرسپولیس باشد و آن‌ها خوشحال شوند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha