نخستین جشنواره فیلم کوتاه با موضوع حمایت از کالای ایرانی

نخستین جشنواره فیلم کوتاه با موضوع حمایت از کالای ایرانی

به گزارش سراج24، محمد صابری مدیر کل روابط عمومی و ارتباطات بین ملل در حاشیه نشست داوری بیان کرد: سازمان ملی استاندارد ایران در سال حمایت از کالای ایرانی برای نخستین بار مسابقه فیلم کوتاه، گزارش و مستند خبری با موضوع حمایت از کالای ایرانی را با هدف تشویق و ترغیب تولید کنندگان به تولید کالای ایرانی، تشویق و ترغیب مصرف کنندگان ایرانی به مصرف کالای ایرانی، نقش استاندارد در حمایت از کالای ایرانی، نقش استاندارد در توصیه و گذر از بحران اقتصادی برگزار کرد.

وی با اشاره به اعلام عمومی برای شرکت در این مسابقه در شهریور امسال، افزود: 85 اثر از 12 استان کشور بهروابط عمومی دبیرخانه ارسال شد. حدود 15 اثر به دلیل عدم رعایت قوانین اعلام شده در فراخوان به مرحله داوری نرسید.

صابری در ادامه اظهار کرد: شرکت کنندگان آثار تولیدی خود را (فیلم‌های کوتاه ارسالی   100 ثانیه، گزارش خبری 3دقیقه و مستند خبری 15دقیقه) در مدت زمان تعیین شده  با استفاده از تلفن همراه یا دوربین حرفه ای تهیه و ارسال کرده بودند.

مدیر کل روابط عمومی و ارتباطات بین الملل مطرح کرد: از منتخبان مسابقه فیلم کوتاه، گزارش و مستند خبری استاندارد در ایام دهه فجر با حضور رئیس و سایر مسئولان سازمان ملی استاندارد ایران تقدیر خواهد شد.

گفتنی است، جعفری گودرزی، عضو شورای مرکزی انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران، اکبر نصرالهی، رییس دانشگاه ارتباطات و مطالعه رسانه، اشرف کامیاب، مدیر نظارت و ارزیابی حوزه سیاسی صدا و سیما، محمد رضا یوسفی، فیلمنامه‌نویس، مصطفی پورحامدی، تهیه کننده سینما تلویزیون، روزبه جهانگرد اهوازی، کارگردان سینما، مجید موغاری، سردبیر بخش شبکه 3 سیما، حسن قربانی، نویسنده و کارشناس ارشد رسانه، علی علوی، مدیر کل اخبار استان صدا سیما و محمد دلاوری، مجری و صاحب نظر حوزه رسانه و از خبرنگاران بین‌المللی رسانه ملی آثار رسیده به این دوره مسابقات را داوری کردند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

واردات دام زنده برای تعادل بازار تا پایان هفته انجام می شود

آب پاکی که دولت بر دست جاماندگان دریافت «بسته حمایتی» ریخت!

بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت مبلمان مردادماه، سال آینده برگزار می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha