مهدی مسعودی:

نخستین نمایشگاه بین المللی صنعت دام و طیور در تهران برگزار می شود

نخستین نمایشگاه بین المللی صنعت دام و طیور در تهران برگزار می شود

به گزارش سراج24، مهدی مسعودی مدیرعامل اتحادیه  تعاونی های خوراک  دام، طیور و آبزیان کشور از برگزاری تخصصی‌ترین رویداد‌های نمایشگاهی در صنعت دام و طیور کشور خبر داد و گفت: نخستین نمایشگاه تخصصی بین المللی دارو‌های دامپزشکی ایران (فارماکوپه)، با حضور ۵۵ شرکت ایرانی و ۳۲ شرکت خارجی تولیدکننده و واردکننده دارو، واکسن و مواد بیولوژیک دامپزشکی در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می‌شود.

وی افزود: با توجه به آنکه نخستین نمایشگاه فارماکوپه در تاریخ ۳ تا ۶ دی ماه  برگزار می‌شود، از این رو برخی از شرکت های خارجی به سبب همزمانی آن با سال نو میلادی نتوانستند، حضور یابند.

مسعودی ادامه داد: مدیران این شرکت‌های بزرگ بین المللی قول داده اند در صورت تغییر تاریخ نمایشگاه فارماکوپه در سال آینده، در این رویداد حضور یابند و محصولات و فناوری‌های نوین خود را در صنعت دارو‌های دامپزشکی عرضه کنند.

به گفته مجری نمایشگاه تخصصی فارماکوپه، شرکت‌های خارجی حاضر در نمایشگاه امسال از ۱۴ کشور فنلاند، فرانسه، آلمان، ایرلند، ایتالیا، مالزی، هلند، لهستان، روسیه، اسپانیا، سوییس، انگلیس، امریکا و ترکیه هستند.

وی با اشاره به برگزاری شش همایش علمی و کاربردی جانبی در حاشیه نمایشگاه فارماکوپه، گفت: نخستین همایش فارماکولوژی دامپزشکی ایران با حضور متخصصان، دامپزشکان، کلینیسین ها، داروخانه داران، فعالان و دست درکاران این صنعت در این نمایشگاه برگزار می‌شود.

مسعودی ادامه داد: کارگاه‌های آموزشی با عناوین اقتصاد و مدیریت در تولید و تجارت دارو‌های دامپزشکی، سهم تولید و تجارت دارو‌های دامپزشکی در اقتصاد کشورها، بازرسی داخلی و بازرسی GMP در شرکت‌های داروسازی، پیشرفت در فناوری‌های نانو و آینده دامپزشکی،مقاومت‌های آنتی بیوتیکی و راه‌های کنترل آن و روش‌های صحیح تجویز در درمان‌های ترکیبی برای افزایش اثربخشی داروها در حاشیه نمایشگاه برگزار می‌شود.

مجری نخستین نمایشگاه تخصصی بین المللی دارو‌های دامپزشکی ایران (فارماکوپه)، از تمامی فعالان، متخصصان و علاقه‌مندان در این حوزه خواست در این رویداد مهم بین المللی حضور یابند.

نخستین نمایشگاه تخصصی بین المللی دارو‌های دامپزشکی ایران (فارماکوپه) از تاریخ دوشنبه تا پنجشنبه، ۳ تا ۶ دیماه در محل دایمی نمایشگاه بین المللی تهران در سالن B۳۸ برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط

ایران یازدهمین فولادساز بزرگ جهان

دلیل گرانی سیب زمینی چیست!؟

حضور دوباره یک کنسرسیوم سرمایه‌گذاری در صنعت پتروشیمی ایران

0 نظر

ارسال نظر

capcha