سلفی مرگبار در روز تولد+عکس

سلفی مرگبار در روز تولد+عکس

به گزارش سراج24،  جولاندی لروآکس روز یکشنبه در حالی که به همراه همسرش در منطقه‌ای کوهستانی در کیپ تاون آفریقای جنوبی به سر می‌برد، دچار این حادثه مرگبار شد. این زن ۳۱ ساله هنگامی که در بالای یک صخره بلند قصد گرفتن یک عکس سلفی را داشت، ناگهان به پایین سقوط کرد و جانش را از دست داد. قربانی‌ای که قصد داشت با پریدن به هوا یک عکس سلفی به یاد ماندنی را در روز تولدش ثبت کند، در اثر سقوط از ارتفاع ۱۵۲ متری این صخره به پایین در دم جانش را از دست داد.

سقوط مرگبار زن جوان از کوه به علت گرفتن عکس سلفی + عکس

هنگامی که جولاندی برای گرفتن عکس سلفی به هوا پرید ناگهان تعادل خود را از دست داد و به پایین سقوط کرد. آندره شوهر قربانی که با دیدن این صحنه دچار شوک شده بود، پس از طی ۱۰۰ متر و پایین آمدن از صخره خود را به حدود ۹ متری بدن همسرش رساند، اما موفق به نجات جان او نشد.

این زوج در سپتامبر گذشته در ساحلی که در نزدیکی محل وقوع حادثه قرار دارد، ازدواج کرده بودند. گفته می‌شود بی توجهی زوج جوان به علامت‌های هشدار دهنده‌ای که بر روی نرده‌های فلزی بالی صخره نصب شده بود، منجر به وقوع این حادثه شده است.

سقوط مرگبار زن جوان از کوه به علت گرفتن عکس سلفی + عکس

تیم نجات پس از ۳ ساعت توانستند خود را به جسد قربانی برسانند و حدود ۳ ساعت نیز طول کشید تا جسد را به بالای صخره منتقل کنند. یکی از عضای تیم نجات به نام هنری بارلو در این مورد گفت: شوهر قربانی با تلاش برای رساندن خود به جسد همسرش زندگی اش را در خطر بزرگی قرار داد. ممکن بود در این شرایط او دست به خودکشی بزند.

یک صخره نورد باتجربه به نام متیو یونگ نیز در این باره گفت: خطر سقوط در این بخش از کوهستان بسیار بالاست و مکان مناسبی برای گرفتن عکس به شمار نمی‌رود.

سقوط مرگبار زن جوان از کوه به علت گرفتن عکس سلفی + عکس

گفتنی است؛ علت مرگ زن جوان جراحت شدید در چندین ناحیه از بدن به ویژه سر او اعلام شده است.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

نحوه پیش بینی میزان طول عمر یک فرد

باور‌های رایج، ولی نادرست درباره اهدای عضو

دلیل سیاه پوشیدن در هنگام مرگ اطرافیان چیست؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha