قوچان نژاد از تیم قبرسی جدا می‌شود؟

قوچان نژاد از تیم قبرسی جدا می‌شود؟

به گزارش سراج24، پس از عملکرد ضعیف رضا قوچان نژاد، مهاجم سابق تیم ملی فوتبال کشورمان در آپوئل نیکوزیا قبرس، اخباری مبنی بر جدایی این بازیکن از اروپا و پیوستنش به لیگ ایران بود و حتی توافقاتی هم بین او و باشگاه پرسپولیس انجام شده و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، او در نیم فصل دوم لیگ هجدهم در لیگ برتر ایران حضور خواهد داشت.

رسانه های قبرسی و هوداران آپوئل انتقادات زیادی را به قوچان نژاد وارد و از مدیران باشگاه درخواست کردند تا با این بازیکن قطع همکاری کنند و حتی پائولو ترامزانی، سرمربی این تیم در گفتگو با سایت مونو آپوئل قبرس بیان کرد که گوچی ( لقب رضا قوچان نژاد) در چند ماه گذشته عملکرد خوبی نداشته و نوربرت بالوگ، بازیکن جوان بهتر بازی کرده است.

او ادامه داد: نوربرت (مهاجم 22 ساله آپوئل نیکوزیا) در چند دقیقه بازی مقابل آپولون بهتر از رضا قوچان‌ نژاد در بازی‌های چند ماه اخیر نشان داد و خیلی خوب بازی کرد.  او با وجود قد تقریبا 2  متری به خوبی با پاهایش فوتبال بازی می کند و می تواند به ما کمک کند. 

ترامزانی در پایان گفت: بازی بالوگ بر خلاف رضا قوچان‌ نژاد است و منتظر ایجاد فرصتی از سوی دیگر همبازیانش می‌ماند! البته ما بازیکنانی دیگری همانند کازو و نوسه را در خط حمله در اختیار داریم که می‌توانند تقویت‌کننده آپوئل باشند.

حال باید دید با این وضعیت، آیا قوچان نژاد در آپوئل باقی خواهد ماند یا به لیگ ایران می آید.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

بمب نقل و انتقالات پرسپولیسی می ترکد؟!

گل پنالتی رضا قوچان نژاد + فیلم

رضا قوچان‌نژاد در لیست فروش آپوئل

0 نظر

ارسال نظر

capcha