در مسابقات بین المللی سبک‌های آزاد ژاپن؛

مدال طلا و نقره مسابقات آزاد ژاپن به تیم ملی ایران رسید

مدال طلا و نقره مسابقات آزاد ژاپن به تیم ملی ایران رسید

به گزارش سراج24، به نقل از فدراسیون کاراته، در مسابقات بین المللی ژاپن که از صبح امروز با حضور ۹۷۰ کاراته کا آغاز شده است، تیم ایران با یک طلا و یک نقره پس از تیم ژاپن به عنوان نایب قهرمانی رسید.اوکراین سوم شد و تیم روسیه در مکان چهارم ایستاد.

در این رقابت‌ها و در وزن منهای ۷۵ کیلوگرم، یوسف رسولی در بازی اول از سد تایوان گذشت ودر بازی دوم بازیکن کانادا را شکست داد و در مبارزه سوم هم پس از شکست حریف ژاپنی موفق شد به فینال راه یابد. او در بازی پایانی حریف ژاپنی را شکست داد و به مدال طلا رسید.

در همین وزن اسماعیل عسگری اولین بازی حریف ژاپنی را شکست داد و در بازی دوم مقابل کاراته کایی از قزاقستان پیروز شد. او در بازی سوم خود مقابل نماینده کانادا پیروز شد. اما در دیدار رده بندی مقابل حریف دیگری از ژاپن نتیجه را واگذار کرد و دستش از رسیدن به مدال خالی ماند و به عنوان چهارمی رسید.

در وزن به اضافه ۷۵ کیلوگرم، مهرداد رمضانی در اولین مبارزه حریفی از روسیه را مغلوب کرد. سپس نماینده ژاپن را برد.

سومین مبارزه رمضانی با حریفی از شیلی بو که موفق شد این کاراته کا را از پیش رو بردارد. او در بازی چهارم مقابل حریف سرشناس هلندی و دارنده چند عنوان قهرمانی اروپا به پیروزی رسید و راهی فینال شد.رمضانی در فینال مقابل نماینده اوکراین نتیجه را واگذار کرد و صاحب مدال نقره شد.

در وزن منهای ۶۵ کیلوگرم، محمد آقامحمدی در بازی اول حریفی از ژاپن را از پیش رو برداشت در بازی دوم مقابل نماینده روسیه مغلوب شد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

در وزن اوپن مجتبی دژپسند ابتدا بازیکن چین را شکست داد، در بازی دوم حریف قزاقستانی را شکست داد و در سومین مبارزه مقابل نماینده روسیه نتیجه را واگذار کرد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

طراوت خاکسار اولین مدال طلای لیگ جهانی کاراته به نام خود ثبت کرد

حمیده عباسعلی طلای لیگ جهانی ترکیه را کسب کرد

تمجید رسانه‌های معتبر دنیا از « لیونل مسی»

0 نظر

ارسال نظر

capcha