تازه‌ترین اثر داستانی سید مهدی شجاعی منتشر شد

 تازه‌ترین اثر داستانی سید مهدی شجاعی منتشر شد

به گزارش سراج24، سید مهدی شجاعی که این روزها با انتشار آثاری برای مخاطبان کودک رجعتی تازه به بازار کتاب داشته است، تازه‌ترین اثر داستانی خود را برای این گروه از مخاطبان و با عنوان «پشت پنجره» منتشر کرد.

«پشت پنجره» داستانی کودکانه درباره ترس و ماجرای پسری به نام علی را بازگو می‌کند که هنگام خوابیدن در اتاقش با اوهام و تصاویر وحشتناکی روبرو می‌شود و با کمک پدر و مادر خود سعی در مواجهه با آنها دارد.

در بخشی از این کتاب می‌خوانیم: هر دو پنجره با هم باز می‌شوند. مردی که چند برابر آدم‌های معمولی است و دست‌های صورتی رنگ وحشتناک دارد با طنابی در دست از پنجره اولی وارد اتاق می‌شود. ماری سیاه و بزرگ هم از پنجره دیگر به درون اتاق می‌خرد و هر دو هم‌زمان به علی حمله می‌کنند. علی وحشت‌زده از جا می‌پرد، فریاد بلندی می‌کشد، پتو را کنار می‌زند، از تخت پایین می‌پرد و به سمت اتاق می‌رود...

شجاعی در این داستان بار دیگر به رویکرد اجتماعی و روانشناسی برای مواجهه با مسائل کودکان روی آورده است که پیش از این نیز در آثار او تجربه شده است.

این کتاب با تصویرگری سارا میری نیز همراه است که با استفاده از تکنیک نقاشی رئالیستی آن را اجرا کرده است. همچنین گرافیست این مجموعه نیز بر عهده نرگس زیانی است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

انتشار روایت دیدار رهبری با خانواده‌های شهدای ارمنی در آلمان

«دانشنامه قرآنی حج و سرزمین وحی» منتشر شد

مسئولان هیچ کدام حق ندارند، پیام تسلیت بدهند

0 نظر

ارسال نظر

capcha