پایان کار ضیایی در فدراسیون والیبال

پایان کار ضیایی در فدراسیون والیبال

به گزارش سراج24، امروز 15 آذر ماه آخرین مهلت برای روسای بازنشسته بود که از سمت خود استعفا دهند تا وزارت ورزش نفرات جدید را به عنوان سرپرست اعلام کنند.

در همین راستا احمد ضیایی ، رییس فدراسیون والیبال که در ماه ها و روزهای اخیر به دنبال راهکاری برای بقا روی صندلی ریاست فدراسیون بود، با پایان مهلت داده شده از سوی مراجع ذی ربط، نتوانست مدارک لازم برای ماندن در فدراسیون والیبال را ارائه دهد و از سمت خود استعفا کرد.

پیش از این ضیایی با فدراسیون جهانی والیبال و برخی ارگان های داخلی نامه نگاری کرده بود که بتواند در سمت ریاست فدراسیون والیبال باقی بماند.  شنیده ها حاکی از این است که احمد ضیایی این روزها بارها به دفتر محمدرضا داورزنی ، معاون ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش رفت و آمد داشته تا بتواند راهکاری پیدا کند.

حال باید منتظر ماند و دید پس از پایان کار ضیایی در فدراسیون والیبال، چه کسی سرپرستی این فدراسیون را تا روز انتخابات مجمع بر عهده خواهد گرفت. امیرحسین منظمی دبیر فعلی فدراسیون والیبال محتمل ترین گزینه برای سرپرستی این فدراسیون است.

بنا به اعلام وزارت ورزش صبح شنبه اسامی نفراتی که به سرپرستی روسای باقی مانده (کاراته و والیبال) منصوب می‌شوند، اعلام خواهند شد.

البته هنوز خبری مبنی بر استعفای ضیایی از ریاست فدراسیون والیبال بر روی خروجی سایت این فدراسیون منتشر نشده است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

زبردست: فینالیست شدن خواسته سنگین هیات مدیره بود

اظهارات نماینده مجلس شورای اسلامی درباره بازنشسته های ورزش

یارگیری در هیئت مدیره استقلال تهران!

0 نظر

ارسال نظر

capcha