برانکو: تجربه بدی از داوری داریم

برانکو: تجربه بدی از داوری داریم

به گزارش سراج24، برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از پیروزی تیمش مقابل ذوب آهن در دیدار معوقه از هفته یازدهم لیگ برتر اظهار کرد: بابت پیروزی در این دیدار به بازیکنانم تبریک می‌گویم و همان طور به هوادارانمان که با تشویق به ما روحیه دادند تا در پایان نیم فصل بتوانیم امتیاز‌های لازم را جمع کنیم. بعد از فینال لیگ قهرمانان آسیا در چهار دیدار خود موفق شدیم سه دیدار را با پیروزی پشت سر بگذاریم که این نتایج از لحاظ روحی و روانی و انگیزشی کار بسیار سختی بود، واقعا شخصیت یک تیم خوب را بازیکنانم نشان دادند.

برانکو: بابت برد به بازیکنانم تبریک می گویم/قضاوت داور به نفع تیم ذوب آهن بود

سرمربی تیم پرسپولیس گفت: واقعا این رفتار با قهرمان ایران و فینالیست آسیا شرم آور است، تیمی که هواداران زیادی دارد. ما یک داوری خوب چه در دیدار خانگی چه خارج از خانه در دیدارهایمان نداشته ایم اگر این طور است نامه دهند و بگویند ما قهرمان نشویم و خیلی راحت بازی هایمان را انجام دهیم.

او در ادامه افزود: در جلسه قبل از بازی بیش از نیمی از جلسه را در خصوص مسائل داوری صحبت کردم که چه قضاوت‌های بدی در مقابل بازی‌های گذشته پرسپولیس و ذوب آهن داشته اند. واقعا نمی‌دانم دلیل کارت زرد گرفتن کمال کامیابی نیا چه بوده است نه اعتراضی کرد و نه اتفاق خاصی افتاد. چرا گل دوم ما مقابل تیم ماشین سازی پذیرفته نشد چرا گل سایپا که آفساید بود را سوت نزدند ما مربیان از داوران بهتر قضاوت می‌کنیم، چون هر روز در زمین هستیم. من هر روز داوری می‌کنم هم داوری خوب و هم داوری بد، اما واقعا چرا آن‌ها ما را احمق فرض می‌کنند.

برانکو: بابت برد به بازیکنانم تبریک می گویم/قضاوت داور به نفع تیم ذوب آهن بود

روند داوری از چهار سال پیش که من آمده ام همین گونه بوده است شما شاهد هستید چند ماه پیش در برنامه‌های تلویزیونی اعلام کردند که بیشترین ضرر از داوری را پرسپولیس دیده است. آیا ما از کسی کمک خواسته ایم آیا شما دیده اید که تیم‌های رئال مادرید و بارسلونا در لیگ اسپانیا این همه از داوری لطمه بخورند. ما ۲ بار فاتح لیگ و سوپر کاپ شده ایم و شایستگی این را داریم که احترام بیشتری برای ما قائل شوند، همه تلاششان را می‌کنند که ما امسال قهرمان نشویم، اما ما بازهم قهرمان خواهیم شد.

برانکو ایوانکوویچ ادامه داد: باید از بازیکنانم حمایت کنم، من هر روز با آن‌ها هستم و هر روز آن‌ها با بی عدالتی رو به رو می‌شوند در این حالت من چطور باید آرام باشم من نمی‌توانم هر روز به بازیکنانم بگویم ببخشید. من فوق لیسانس تربیت بدنی گرایش فوتبال را دارم همچنین ۲ سال هم دوره مربی گری را گذرانده ام و مدرک پرو لایسنس یوفا را دارم و در تمامی این موارد قانون فوتبال آماده است چطور با این همه سابقه‌ای که دارم داوران می‌توانند از من بهتر قضاوت کنند نه تنها من بلکه داوران حتی نمی‌توانند بهتر از دایی و منصوریان هم قضاوت کنند.

او تصریح کرد: داوری برای ذوب آهن عالی بود ممنون میشم همان طوری که برای‌ذوب آهن، سپاهان و... سوت زده اند برای ما هم سوت بزنند. کمال با کارتی که گرفت برای بازی بعد محروم نیست.

برانکو: بابت برد به بازیکنانم تبریک می گویم/قضاوت داور به نفع تیم ذوب آهن بود

او در رابطه با بازی امروز اظهار کرد: ما باید در همان نیمه اول کار را تمام می‌کردیم و به راحتی ۵-۶ موقعیت گل را از دست دادیم البته تیم ذوب آهن هم شرایط خوبی دارد و طبیعی است که بازی را با ۲-۳ گل بیشتر می‌بردیم بهتر بود. ذوب آهن در این دیدار یک شانس گل هم نداشت، این بیستمین بازی ما بود و عملا می‌توانم بگویم که در اکثر دیدار‌ها بهتر از رقبا بوده ایم حتی در لیگ قهرمانان آسیا فقط در ۱۰ دقیقه مقابل کاشیما بد شانس بودیم که اگر یک مقدار تمرکز بیشتری داشتیم نتیجه جور دیگری رقم می‌خورد. امروز از بازیکنان جوانمان رونمایی کردیم. همان طور که گفتم تجربه بدی از داوری داریم و امروز هم چه از روی عمد یا غیر عمد در محوطه جریمه علیپور را زدند، اما داور خطایی‌اعلام نکرد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

عرب: احتمال دارد اردوی کانادا لغو شود

برانکو: ایران در قلبم جای دارد

برانکو برای نهایی کردن قراردادش با الاهلی عربستان وارد جده می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha