تیم فولاد مشتری جدید مهدی طارمی است

تیم فولاد مشتری جدید مهدی طارمی است

به گزارش سراج24، حملات به مهدی طارمی حتی بعد از گل چیپی که در بازی این هفته لیگ قطر به ثمر رساند، تمام نشد. در آخرین اظهارنظرها، عادل خمیس، بازیکن پیشین تیم ملی قطر و باشگاه الغرافه گفته: «من از سطح فنی مهدی طارمی، مهاجم ایرانی متعجب هستم. او عملکرد قانع کننده ای در طول نیم فصل نخست لیگ ستارگان نداشت و معتقدم تغییر این بازیکن بسیار مهم است.» با این اظهارنظر و البته صحبت های کارشناسان و هواداران قطری جدایی طارمی از الغرافه دور از دسترس نیست.

 

از خبری که مدیرعامل تراکتورسازی مشاورانش را به قطر فرستاده و با طارمی به مذاکره نشسته اند که بگذریم، حالا تیم دیگری در ایران خواهان به خدمت گرفتن او شده، تیمی که با جذب یک مربی گران قیمت نشان داده از نظر مالی در شرایط ایده آلی قرار دارد.

مشتریان مهدی طارمی مهاجم تیم ملی ایران

تیم فولاد مشتری جدید مهدی طارمی است

افشین قطبی که در بدو ورودش وعده آسیایی شدن فولاد را به اهوازی ها داده، خوب می داند برای رسیدن به بالای جدول به یک گلزن تمام کننده نیاز دارد. در لیستی که او به باشگاه تحویل داده یک سرلیست وجود دارد؛ مهدی طارمی.

طارمی حتماً حالا از تیم های متمول دیگر ایرانی هم پیشنهاد دارد، اما باید دید کدام تیم به گلزن نیاز دارد، اگر یک بررسی کلی داشته باشیم؛ پدیده بودجه جذب او را ندارد، سپاهان نیازی به مهاجم ندارد، ذوب آهن که کلاً جذب هر بازیکن را تکذیب می کند و از تیم های متمول، تراکتورسازی می ماند و فولاد که احتمال اینکه تراکتورسازی به روش پیشین خودش مبنی بر جلوگیری از بازیکن سالاری مقابل قیمت بالای طارمی کوتاه نیاید و این انتقال منتفی شود، وجود دارد، اما فولاد حتماً مورد اغواکننده ای برای آقای گل سابق لیگ برتر خواهد بود که ممکن است به آن جواب مثبت دهد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

تمجید رسانه اسپانیایی از گلزنی طارمی مقابل سوریه

مقصد بعدی قطبی چه تیمی خواهد بود؟

چراغ سبز غیر علنی برانکو برای بازگشت طارمی

0 نظر

ارسال نظر

capcha