افشین قطبی حق مصاحبه اختصاصی با هیچ خبرگزاری را ندارد

افشین قطبی  حق مصاحبه اختصاصی با هیچ خبرگزاری را ندارد

افشین قطبی، که می توان گفت یکی از قهرمانی های دراماتیک چند سال اخیر تیم فوتبال پرسپولیس را در لیگ برتر فوتبال کشورمان رغم زده است و سابقه هدایت تیم ملی فوتبال ایران نیز در کارنامه اش دارد بعد از چند سال دوری از فوتبال کشورمان بار دیگر با یک قرار داد به مدت یک سال و نیم به عنوان سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان انتخاب شد تا بار دیگر با یک تیم قرمز پوش در لیگ برتر فوتبال ایران حضور داشته باشد.

مهدی حاج باقر مدیر برنامه های قطبی در مورد یکی از بندهای قراراد قطبی گفت: در یکی از بندهای قرار داد افشین قطبی با باشگاه فولاد خوزستان آمده است که به جز حضور در کنفرانس های خبری پیش و بعد از بازی، او حق مصاحبه اختصاصی با هیچ خبرگزاری را ندارد.

او در مورد گفتگو قطبی با برنامه 90 گفت: مصاحبه قطبی با برنامه 90 مستقیما از طرف حبیب الله رضایی، مدیرعامل باشگاه فولاد به او ابلاغ شده بود و قطبی مصاحبه دیگری انجام نخواهد داد.

حاج باقر در مورد اینکه تا چه زمانی قطبی حق مصاحبه کردن نخواهد داشت گفت: بعد از آرام شدن جو حاکم بر تیم و پایان نیم فصل و اعلام لیست مازاد احتمالا قطبی با رسانه ها  گفتگو خواهد کرد.

تیم فولاد خوزستان با 15 امتیاز در رتبه نهم جدول رده بندی لیگ برتر قرار دارد. این تیم آخرین بازی نیم فصل خود را روز 22 آذر ماه مقابل تراکتورسازی در شهر تبریز برگزار خواهد کرد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

تعطیلی برنامه فوتبال ۱۲۰ فردوسی پور

فیلم| 12 میلیارد در 6 ماه

مدافع تیم ملی ایران پس از ۱۱ سال خداحافظی کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha