تبلیغ «من و تو» برای کمیته امداد جواب داد+عکس

تبلیغ «من و تو» برای کمیته امداد جواب داد+عکس

همین ماه رمضان امسال بود که رسانه‌های ضدانقلاب از جمله من‌و‌تو با انتشار تصاویری مدعی شدند که کمیته امداد امام خمینی(ره) با پول مردم ایران به مردم غزه افطاری می‌دهد.

کمک «من‌وتو» به کمیته امداد!

کمک «من‌وتو» به کمیته امداد!

هرچند که در همان زمان مسئولان کمیته امداد به طور شفاف اعلام کردند که ریالی از کمک‌های مردمی داخل ایران برای خارج از کشور مصرف نمی‌شود و فقط صندوق‌هایی که روی آن‌ها نوشته شده باشد کمک برای خارج از کشور در آن کشور خرج می‌شود اما رسانه‌هایی مانند آمدنیوز و من و تو دست بردار این کارزار نبودند.

کمک «من‌وتو» به کمیته امداد!

کمک «من‌وتو» به کمیته امداد!

آنها همچنین در همین راستا کمپین «نه به کمیته امداد» را هم در فضای مجازی به راه انداختند تا به این نحو از کمک کردن مردم به کمیته امداد امام خمینی(ره) بکاهند.

کمک «من‌وتو» به کمیته امداد!

آن‌ها همچنین برای ضربه زدن به کمیته امداد شایعه فتوای حرمت به کمیته امداد امام خمینی(ره) را مطرح کردند که همان زمان یکی از نمایندگان دفتر آیت‌الله سیستانی، مرجع تقلید شیعیان در گفت‌وگو با خبرنگار ما این پیام را تکذیب و جعلی خواند.

کمک «من‌وتو» به کمیته امداد!

با این که امسال کشورمان نابسامانی شدیدی را تجربه کرد اما آمارهای کمیته امداد امام خمینی(ره) نشان از افزایش کمک‌های مردمی به این سازمان حکایت دارد.

پرویز فتاح، رئیس کمیته امداد هفته گذشته در صحن علنی مجلس حاضر شد و درباره درآمدهای کمیته امداد گفت: در هشت ماهه سال ۹۷ در همه سرفصل ها به طور متوسط ۳۶ درصد رشد داشتیم و با لحاظ کردن شرایط خاص اقتصادی و تورمی باید از اعتماد مردم خیر و زمان شناس ایران تقدیر و به خاطر داشتن چنین ملتی شاکر درگاه خداوند متعال باشیم.

این آمارها نشان می‌دهد برخلاف تصور اتاق فکر ضدانقلاب، اینگونه حملات به نهادهای انقلابی نه تنها باعث بی‌اعتمادی مردم به این ارگان‌ها نمی‌شود بلکه اثر مثبت دارد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

ایجاد ۵۰۰ مرکز نیکوکاری کاریابی در کشور تا پایان سال

ایجاد ۵۳ هزار فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد

۱۱0 پایگاه جشن عاطفه‌ها در کرمانشاه برپا می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha