سردار یزدی در شورای شهر تهران:

شهرداری تهران اطمینان داشته باشد که «سپاه» همواره از آنها پشتیبانی خواهد کرد

شهرداری تهران اطمینان داشته باشد که «سپاه» همواره از آنها پشتیبانی خواهد کرد

به گزارش سراج24، سردار محمدرضا‌ یزدی فرمانده سپاه محمد رسول‌الله صبح امروز به مناسبت هفته بسیج در شورای شهر تهران حضور یافت و با تأکید بر اینکه بسیج عرصه حضور جوانان غیرتمند‌ در میدان‌‌های فرهنگی، اجتماعی، اقتصاد مقاومتی و امنیتی است،گفت: از اینکه شاهدیم‌ بسیج در نقاط مختلف تهران در عرصه اجتماعی وارد شده خوشحال هستیم.

فرمانده سپاه محمد رسول‌ الله با تأکید بر اینکه بسیج در محرومیت‌ زدایی و جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی مانند اعتیاد و طلاق تمام توان خود را به کار بسته است، اظهار کرد: شهرداری تهران اطمینان داشته باشد که ما همواره از آنها پشتیبانی خواهیم کرد؛ چنانچه‌ سال گذشته و در ایام درختکاری‌ علی رغم اینکه کسی از ما درخواستی نکرده بوده ما ورود و 100 هکتار از زمین‌های تهران را درختکاری‌ کردیم.

وی با بیان اینکه بسیج در بارش برف سال گذشته به کمک نیروهای شهرداری آمد و در پی این اتفاق در پی امضاء توافق‌نامه برای همکاری با بسیج بودیم گفت: سال گذشته 3 مدرسه را بازسازی کردیم و موفق شدیم با کمک مردم بیش از 12 هزار سبد کالا را به دست نیازمندان برسانیم.

فرمانده سپاه محمد رسول‌ الله با بیان اینکه طی یک سال گذشته 4 هزار و 200 جهیزیه‌ را به افراد نیازمند هدیه کرده‌ایم، گفت: ما در تهران پزشکانی داریم که در مناطق محروم به نیازمندان خدمت‌رسانی می‌کنند.

وی افزود: علاوه بر اینکه ما معلمان و دانشجویانی برجسته داریم، اظهار کرد: در گروه‌های جهادی این افراد اقدام به ارائه خدمات به نیازمندان می‌کنند و انجام شدن این اقدامات از ویژگی‌های شهر تهران است و ما خوشحالیم که تهران شهر پر افتخاری است.

سردار یزدی با بیان اینکه امنیت تهران بزرگ‌ترین افتخار آن است، اظهار کرد: شرایط خوبی در تهران داریم و البته همه باید دست به دست هم دهیم تا تهران را بهتر از گذشته اداره کنیم و همه باید به شورا و شهردار تهران کمک کنیم و نیروهای مسلح و به ویژه بسیج، سپاه و نا‌جا دست به دست هم خواهند داد تا تهران را به نحو خوبی اداره کنیم‌.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

دستاوردهای مقاومت‌های چهل ساله مردم به خوبی تبیین شود

فرمانده سپاه کردستان از روند اجرای پیاده‌راه فردوسی سنندج بازدید کرد

همکاری بسیج سازندگی با معاون آب و خاک برای محرومیت‌زدایی

0 نظر

ارسال نظر

capcha