نادر قاضی‌پور:

لیبرال و آدم‌های وطن‌فروش، مذاکره و سازش با آمریکا را مطرح می‌کنند

لیبرال و آدم‌های وطن‌فروش، مذاکره و سازش با آمریکا را مطرح می‌کنند

به گزارش سراج24، نادر قاضی‌پور با بیان اینکه ما با هرگونه مذاکره با آمریکا مخالف هستیم، اظهار کرد: آمریکا ۲۵ سال پس از کودتای ۲۸ مرداد و سقوط دولت مصدق ایران را استعمار کرد و در حال حاضر نیز این کشور با خروج از برجام همه مذاکرات انجام شده را زیر پا گذاشت و این کشور هر کجا پا گذاشته در آن کشور جنگ داخلی به وجود آمده است.

وی با اشاره به اینکه افرادی که مذاکره و سازش با آمریکا را مطرح می‌کنند افرادی ترسو، لیبرال و آدم‌های وطن‌فروش هستند که از آمریکا تبعیت می‌کنند، افزود: پیام ما به این افراد این بوده که آزموده را آزمودن خطا است و آنها نیز به آغوش اسلام و لایت‌فقیه بازگردند و کسی که سر نترس داشته باشد موفق خواهد شد و تبعیت از وصیت‌نامه سیاسی امام خمینی(ره) رمز پیروزی است.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: یک زمانی در کشور حامیان حزب توده نیز چنین موضوعاتی را مطرح کردند که اکنون اثری از آنها در کشور وجود ندارد و به زودی آمریکا به ۵۱ کشور تجزیه خواهد شد و سنگ همه طرفداران آن به تیر اصابت خواهد کرد.

وی با بیان اینکه این جریان‌های سازشگر اعتقادی به تولید داخلی و اقتصاد مقاومتی ندارد، تصریح کرد: این افراد به دنبال آن هستند تا با واردات بی‌رویه تولید داخلی را فلج کنند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

دور هشتم مذاکرات و سنجش اراده سیاسی غرب

خروج از برجام جزو بدترین تصمیم‌های آمریکا بود

هر تحریمی که بعد از خروج آمریکا از برجام وضع شده باید برداشته شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha