محمدرضا ملکشاهی‌راد:

کلمه سازش مورد توجه مردم انقلابی ایران اسلامی نیست

کلمه سازش مورد توجه مردم انقلابی ایران اسلامی نیست

به گزارش سراج24، محمدرضا ملکشاهی راداظهار داشت: کسانی که در تاکنون در کشور در پست های مدیریتی بوده اند قطعا باید وصیت نامه حضرت امام(ره) را خوب مطالعه کرده و دیدگاه های امام و رهبری را بشناسند و فرمایشات ایشان را آویزه گوش خود کرده باشند.

وی عنوان کرد: همچنین این افراد باید حضور همیشگی و حماسه آفرینی مردم و ملت انقلابی ما در برخورد با توطئه های دشمن را شناخته باشند.

نماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مسئولان ما باید هر قدمی که برمی دارند منطبق با سیاست های نظام و خواسته های مردم باشد، ادامه داد: کلمه سازش نه مورد توجه مردم انقلابی و نه سیاست های حاکم بر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

ملکشاهی راد با بیان اینکه در یک مقطعی بسیاری از سیاسیون دولت روحانی را برای مذاکره با آمریکا متقاعد کردند، تصریح کرد: حاصل آن مذاکره برجام بود و خیلی ها دلخوش به این برجام بودند هرچند رهبر معظم انقلاب و و مردم انقلابی هیچگاه به این تعهدات آمریکا و هم پیمانانش خوشبین نبوده و نخواهند بود.

وی افزود: دیری نگذشت که آن چهره زشت و پیمان شکن آمریکا و برخی کشورهای هم پیمانش نمایان شد.

نماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه برجام برای ملت ایران سند محکمی مبنی بر غیرقابل اعتماد بودن آمریکا است، خاطرنشان کرد: ملت ایران مقتدر است و اقتدار نظامی و پشتوانه مردمی نظام جمهوری اسلامی آمریکا را به ستوه آورده و به همین دلیل یک جنگ اقتصادی بر علیه ملت ایران آغاز کرده که خود مروم معتقدند اگر چنانچه مسئولان دلسوزی کرده و خوب برنامه ریزی کنند، در این جنگ نیز پیروز میدان خواهیم بود.

وی با بیان اینکه کسانی که بحث سازش با آمریکا را مطرح می کنند همان هایی هستند که تحلیل های غلط به مردم و مسئولان ارائه می دادند.، عنوان کرد: بر این باورم که این افراد عامدانه و از روی نقشه دل مسئولان و گاهی دل مردم را خالی می کنند تا تصمیمات غلط اتخاذ کنند.

نماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه گرانی دلار و سکه و سایر گرانی ها هم حاصل کار همین افراد بود، ادامه داد: می خواهند ثابت کنند که عدم سازش با آمریکا مشکلاتی به وجود می آورد اما ملت محکم ایستاده و هر گونه مشکلی را پشت سر می گذارد.

ملکشاهی راد تصریح کرد: کسانی که دم از سازش با آمریکا می زنند اصلا جمهوری اسلامی ایران را قبول ندارند و می خواهند برای خوش خدمتی به آمریکا، نظام را زیر سوال ببرند.

وی با بیان اینکه از ابتدای انقلاب همیشه یک عده به دنبال تضعیف نظام و تقویت دشمنان نظام بوده اند، افزود: بخشی از این افراد نمی فهمند و این حرکاتشان از روی جهل است اما بخشی دیگر از اینها دشمنان انقلابند.

نماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: گفتمان سازش، گفتمان انقلابی ها و مردم محروم و مستضعف و خانواده شهدا نیست بلکه حرف کسانی است که سر در آخور دشمنان انقلاب دارند و مسئولیت خود در قبال دشمنان را انجام می دهند.

ملکشاهی راد یادآور شد: مسئولان دلسوز به ویژه نمایندگان مجلس باید با تمام وجود از مردم حمایت کرده و کاری کنند که نقشه نفوذی ها نقش بر آب شود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

اصلاح‌طلبان برای فرار از پاسخگویی، دولت را تخریب می‌کنند/انتصابات فامیلی در دولت مردمی وجود ندارد

اشرافی‌گری و مهریه سنگین؛ آفت‌های ازدواج آسان

هیچ قدمی در راستای اجرای بیانیه گام دوم در استان لرستان برداشته نشده است

0 نظر

ارسال نظر

capcha