پروژه سازش توسط کدام افراد در کشور تئوریزه می‌شود؟+عکس

 پروژه سازش توسط کدام افراد در کشور تئوریزه می‌شود؟+عکس

این روزها بحث سازش با آمریکا از لسان کسانی در حال مطرح شدن می باشد که ارتباط مستقیمی با پروژه نفوذ و عوامل نفوذی دارند. یکی از این افراد شخصی است که معتقد است بجای خدا محور باید انسان محور بود و با کمک همه حتی زندانیان سیاسی و اعضای سازمان منافقین ایران را بسازیم!

 

بنا بر این گزارش اتفاقی عجیب در صندوق ذخیره فرهنگیان به وقوع پیوسته است که جای دارد دستگاههای اطلاعاتی و نظارتی پاسخ قانع کننده ای برای اذهان عمومی کشور ارائه بدهند.


 به گزارش خبرنگار ما شخصی که قائل به گفتگو با سازمان منافقین است و دو محکومیت امنیتی و سابقه زندان دارد، اخیرا به سمت مدیر روابط‌عمومی و امور بین‌الملل بزرگترین هلدینگ اقتصادی فرهنگیان (صندوق ذخیره فرهنگیان) منصوب شده است!

این فرد که حسین نوری نژاد نام دارد فعال سیاسی، اصلاح طلب فتنه گر و رئیس کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی جبهه منحله مشارکت می باشد که در شهریور ماه سال 1388 توسط نیروهای امنیتی بازداشت و به اتهام تبلیغ علیه نظام و اجتماع و تبانی به جهت اقدام علیه امنیت ملی از سوی شعبه 28 دادگاه انقلاب محکوم گردید.
همچنین یکی از تالیفات وی نیز کتابی تحت عنوان عاشورا در گذار به عصر سکولار می باشد که با مبانی انقلابی و اسلامی کاملا در تضاد می باشد.

به گزارش عصر امروز حالا سئوال اساسی این است که دقیقا دستگاههای نظارتی، اطلاعاتی و قضایی چه می کنند و بر چه چیزی نظارت می کنند که افرادی همچون این شخص در چنین مناصبی مشغول شده اند و آیا پروژه سازش تحت هر شرایطی توسط امثال این افراد در کشور تئوریزه نمی گردد؟!

#بازی - سازش

 
 
انتهای پیام/

اخبار مرتبط

غروب قدرت‌ها را خواهیم دید

سردار قاآنی: می‌دانیم به‌چه‌زبانی با آمریکا صحبت کنیم

توقف «پروتکل الحاقی» با چاشنی پذیرش بازدیدهای سرزده!

0 نظر

ارسال نظر

capcha