جایزه ویژه جشنواره مقاومت به مریلا زارعی رسید+عکس

جایزه ویژه جشنواره مقاومت به مریلا زارعی رسید+عکس

پانزدهمین جشنواره فیلم مقاومت با معرفی برترین های 40 سال سینمای مقاومت آغاز به کرد و بهترین دستاوردهای سینما در ژانر دفاع مقدس را با آرای مردمی معرفی کرد. مریلا زارعی از میان چهره هایی که در این ژانر فیلم های بی نظیری را بازی کردند به عنوان بهترین بازیگر با نظر مردم انتخاب شد.مریلا زارعی

 

ملیکا زارعی (خاله شادونه ) با انتشار پستی در اینستاگرام این موفقیت را به خواهرش مریلا زارعی تبریک گفت.

تبریک ملیکا زارعی به خواهرش مریلا برای افتخارآفرینی در جشنواره مقاومت

مریلا زارعی

تقدیر از مریلا زارعی در جشنواره مقاومت

ملیکا زارعی با انتشار فیلمی از لحظه جایزه گرفتن خواهرش در جشنواره مقاومت نوشت :

از مردم عزیزم برای انتخاب بهترین بازیگر چهل سال سینمای مقاومت ممنونم و باز هم مریلاجان برای الفت شیار 143 جایزه گرفت ... بعضی وقتها فکر میکنم تو معجزه بازیگری رو در این فیلم نشان دادی...خودت مادر نیستی ولی به بهترین شکل ممکن نقش یک مادر چشم انتظار فرزند رو بازی کردی ...

یادم نمیره انتهای فیلم همه برای بازیت تشویقت میکردند...چه خانومهای که روسری از سر افتاده بودند و چه خانمهای محجبه ...هیچ فرقی نداشت تو با الفت در قلبهای همه مادرها نفوذ کردی ...همه مادران این سرزمین....همیشه بدرخشی خواهر جانم.

پ ن:حالا الان اگه این رو براش بخونم میگه خب به خودم بگو خواهر جان برای چی تو صفحت مینویسی ...من هنوز شما اینستاگرامی ها رو نمیفهمم.

مریلا زارعی

مریلا زارعی و سامان صفاری در شیار 143

نرگس آبیار در سال 92 فیلم شیار 143 را ساخت و در این فیلم برای بازیگر نقش اصلی از مریلا زارعی استفاده کرد. مریلا زارعی بازیگر نقش الفت در شیار 143 بود که به خوبی توانست از عهده این نقش برآید و به نظر خواهرش معجزه بازیگری را در این فیلم به نمایش گذاشت.

مریلا زارعی

مریلا زارعی در نمایی از شیار 143

الفت نمونه ای از مادران منتظر دوران جنگ است که در انتظار پسر به جبهه رفته اش روزها را سپری میکند و به امید بازگشت او زندگی میکند تا اینکه خبر شهادت پسر زندگی او را دگرگون میکند.

مریلا زارعی

بازی تحسین برانگیز مریلا زارعی در شیار 143

مریلا زارعی، مهران احمدی، جواد عزتی، گلاره عباسی، یداله شادمانی، حسام بیگدلو، زهرا مرادی، سامان صفاری، مهیا دهقانی بازیگران فیلم سینمایی شیار 143 را تشکیل میدهند.

مریلا زارعی

تقدیر از مریلا زارعی برای بازی در شیار 143

مریلا زارعی

مریلا زارعی با نقشی متفاوت در شیار 143

مریلا زارعی

مریلا زارعی در نمایی از فیلم شیار 143

اخبار مرتبط

«مقاومت» روی پرده سینما

یادواره شعر فخر ایران گامی موثر در معرفی شهید فخری زاده است

جوانان ایرانی راه شهدای دانشمند این سرزمین را ادامه خواهند داد

0 نظر

ارسال نظر

capcha