چند گام تا لایک باران شدن؛ راه افزایش لایک!

چند گام تا لایک باران شدن؛ راه افزایش لایک!

امروزه اینستاگرام در ایران رواج بسیاری پیدا کرده است و بسیاری از مردم از این شبکه اجتماعی برای ارتقا کارو فعالیت های اجتماعیشان بهره می گیرند. به هر حال فرقی نمی کند که شما برای استفاده شخصی یا برای فعالیت تجاری و جذب مشتری از اینستاگرام استفاده می کنید ، آنچه مهم است افزایش فالوور و لایک در اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی است . تکنیک هایی را برای لایک بارون شدن و گرفتن لایک بیشتر در فیس بوک و اینستاگرام برایتان شرح می دهیم.

 

صفحه مجازی

ترفندهایی برای افزایش لایک در صفحات مجازی

برای افزایش لایک در صفحات مجازی چه کنیم؟

هدفتان را شناسایی کنید

کسانی که از اینستاگرام و شبکه های اجتماعی دیگر به عنوان تبلیغ کسب و کار خود استفاده می کنند و از این طریق کالا یا خدمات خود را معرفی کنند باید توجه داشته باشند که هدف مشخصی داشته باشند و از این شاخه به آن شاخه نپرند تا طرفدارانشان گمراه نشوند. این گروه از افراد باید تخصصی و حرفه ای کار کنند و دقیقا بدانند از کجا باید معرفی فعالیتشان را شروع کنند و مقصدشان کجاست .

اما افرادی که از شبکه های اجتماعی را برای کسب و کار خود استفاده نمی کنند و به دنبال جذب فالوور و لایک بالا هستند ، توصیه می کنیم وضعیت دوستانتان را در اینستا دنبال کنید و به صفحه شخصی دوستانتان اهمیت بدهید و عضو فعالی برای آنها باشید تا آنان نیز شما را بیشتر لایک کنند و رفتار متقابلی داشته باشند.

لایک بگیر

بهترین ایده ها برای افزایش لایک

ترفند افزایش لایک

شبکه اجتماعی یک ارتباط دوسویه و تعاملی است پس باید در آن با فالوورهایتان ارتباط و تعامل برقرار کنید و جواب کامنت های آنان را با دقت و سریع بدهید زیرا بدون چنین ارتباط و تعاملی نمی توانید انتظار زیادشدن هوادارانتان را داشته باشید.

افزایش هوادار

افزایش لایک با بهترین راهکارها

چگونگی افزایش یافتن لایک اینستا

به اشتراک بگذارید

اگر در صفحه دوستتان با یک ویدیو جالب و یا متن و تصویر جالب برخورد داشتید ، از دوستتان اجازه بگیرید و این مطلب را به اشتراک بگذارید . به اشتراک گذاشتن این مطالب یا ویدئو ها نشان دهنده این است که شما با دقت صفحه دوست خود را دنبال می کنید و به محتوی آن علاقمند هستید . مطمئن باشید با این کارتان دیگران نیز به مطالبتان دقت خواهند کرد و مطالب مفید صفحه شما را با دیگران به اشتراک خواهندگذاشت.

به محتوا توجه کنید

متن و تصویری را به اشتراک بگذارید که غیراخلاقی یا مغایر با فرهنگ و دیدگاه های هوادارانتان نباشد و هرگز بدون فکر و با عجله چیزی را به اشتراک نگذارید و نسبت به هر چیزی که به اشتراک می گذارید حساس باشید و سلیقه و دیدگاه های هوادارانتان را در نظر بگیرید.

پست اینستا

چگونه باعث افزایش لایک ها شویم؟

راهکارهای فوق العاده برای افزایش لایک

طرفداران دنبال مزایا هستند

اگر از طریق شبکه های اجتماعی کسب و کاری راه انداخته اید و توانسته اید تبلیغات شرکت ها و موسسات متعددی را به دست بیاورید تنها نباید به تبلیغ بپردازید بلکه باید به هواداران خود بها بدهید و مطالب جذاب و به روز را با آنها به اشتراک بگذارید که اوقات کسالت هوادارانتان را پر کند تا آنها به شما وفادار بمانند.

از سرگرمی های مهیج غافل نشوید

بیشتر افرادی که در شبکه های اجتماعی حضور دارند به دنبال پرکردن اوقات بیکاری خود هستند پس سعی کنید اوقات سرگرم کننده و مفیدی را با طرح معما یا بازی هایی در صفحه خود ، برای هواداران خود بسازید.

جذب مخاطب

راه هایی برای افزایش لایک و فالوور

افزایش لایک با روش های بینظیر جذب مخاطب

به روز باشید

برای جذب فالوور بیشتر برای ارتقاء کسب و کار باید به روز باشید وهوادارانتان را نسبت به آخرین فعالیت هایتان باخبر کنید. مثلا اگر شیرینی فروش هستید تصویر آخرین و به روزترین شیرینی های خود را به اشتراک بگذارید و درباره قیمت و محتویات آن برای هوادارانتان توضیحاتی ارائه کنید.

متفاوت عمل کنید

اگر در چند شبکه اجتماعی به طور همزمان عضوید ، باید محتویات صفحه تان با یکدیگر متفاوت باشد تا بتوانید افراد بیشتری را با خود همراه کنید و لایک بیشتری بگیرید . مثلا در یکی از این شبکه ها به معرفی کسب و کارتان و در دیگری به موضوعات مورد علاقه تان بپردازید تا هر نوع مخاطبی را بتوانید جذب کنید.

لایک گرفتن

چه عاملی باعث افزایش لایک می شود؟

افزایش لایک با صداقت با مخاطبان

اطلاعات موثق در اختیار هوادارانتان بگذارید

یک پروفایل دقیق و اصولی و صحیح در صفحه تان بگنجانید تا هواداران بیشتر با شما آشنا شوند و یا اگر در شبکه های اجتماعی به معرفی کسب و کار خودتان پرداخته اید حتما آدرس دقیق و شماره تماس را به آن اضافه نمایید تا هوادارانتان بتوانند با فعالیت شما ارتباط برقرار کنند.

سالروز تولد یادتان نرود

مهم ترین تکنیک برای جلب هواخواهانتان این است که روز تولدشان را به یاد داشته باشید و در آن روز مطلب یا ویدئویی مرتبط و مناسب را به آنها تقدیم کنید . این کار حس خوبی را به دوستانتان منتقل می کند و آنها را نسبت به شما مشتاق ترخواهد کرد.

افزایش لایک با هشتگ

افزایش فالوور و لایک بالا در اینستاگرام

راه افزایش یافتن لایک در اینستاگرام

هشتگ های محبوب

در اینستاگرام نیز هشتگ ها نقش مهمی در دیده شدن عکس ها و پست های شما دارند. هشتگ ها به سایر کاربران کمک می کنند که شما را پیدا کنند و احتمال افزایش لایک در اینستاگرام شما بیشتر می شود.

هرچه بیشتر از هش تگ ها استفاده کنید، میزان بازدید تصاویر شما بیشتر خواهد شد.البته دقت داشته باشید که مبنای شما برای استفاده از هشتگ ها باید ارتباط آن هشتگ با موضوع پست و عکس شما باشد.

تصاویرتان در زمان مناسبی پست کنید

عکس هایتان را کمی بعد از زمان شام که افراد در حال وبگردی هستند پست کنید و یا تصاویرتان را در موقعیت های ویژه مثل عیدها، نوروز و شب یلدا پست کنید.

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط

باید صدای انقلاب اسلامی از بستر فضای مجازی به تمام دنیا برسد

نخستین دوره تخصصی تربیت راهنمایان سواد فضای مجازی استان تهران

حق سرپناه+عکس نوشت

0 نظر

ارسال نظر

capcha