آیت الله سید هاشم بطحایی:

برخی مسئولان، دلباخته کشور درحال افول آمریکا هستند

برخی مسئولان، دلباخته کشور درحال افول آمریکا هستند

به گزارش سراج24، آیت الله سید هاشم بطحایی، اظهار داشت: افرادی که مدعی رابطه با آمریکا هستند در دل خود علاقه مند آمریکا هستند که ذاتاً این گونه هستند و از بیرون به آن‌ها گفته می‌شود که بگویند تنها راه حل مشکلات کشور این رابطه است.

وی با اشاره به بی نتیجه بودن رابطه با آمریکا افزود: علاقه مندان به رابطه با آمریکا هنوز دلباخته آمریکا هستند و صحبت بسیار نامربوطی می‌زنند و خواستار رابطه با این کشور هستند.

عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: امروز اکثر کشورها با مشکلات زیادی روبرو هستند و آمریکا غرق در مشکلات اقتصادی است و ترامپ راه حلی برای رفع مشکلات کشورش ندارد و کسری بودجه آن‌ها سرسام آور است.

استاد حوزه علمیه با اشاره به مشکلات اقتصادی کشورمان ادامه داد: عربستانی که روی پول خوابیده دچار مشکلات است اما در عین حال مشکلات کشورمان کمتر است و این مشکلات به دلیل مسئولین ناشی و ناآگاه و بی تعهد است، عمده مشکلات کشورمان در مسائل اقتصادی و رفاهی مردم زیر سر مسئولین مغرض و ناشی است.

آیت الله بطحایی بیان کرد: با توجه به مشکلات کشور مسئولین یا در جریان امور نیستند و محلی از اعراب ندارند، مسئولینی که ادعای سیاست مداری و جهان بینی و آگاهی از اوضاع بین المللی دارند باید به آن‌ها گفت آیا شما مردانه قول می‌دهید اگر پیشنهاد مذاکره با آمریکا پذیرفته شود مشکلات کشور حل شود؟ اما حاضر نیستند قول بدهند.

وی با اشاره به شعار سازش در برابر آمریکا که توسط برخی از مسئولین سرداده می‌شود، عنوان کرد: این گونه مسئولین یا از ته دل این سخنان را می‌زنند و دلباخته کشور درحال افول آمریکا هستند و یا از بیرون به آن‌ها القاء می‌شود که باید مردم را وادار به سازش کرد و بازی سازش را پیش می‌برند.

عضو مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه مشکل کشورمان عدم مذاکره و سازش با آمریکا نیست، گفت: مشکل اصلی کشورمان مدیریت داخلی است که برخی از مسئولین ناشی و مغرض هستند که قوه قضاییه وظیفه دارد که دست مغرضین را قطع و ناشیان را به آگاه تبدیل کند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

تهدید آمریکا پس از لبخندهای دیپلماتیک بیشتر شد

آیا آمریکا به شاه پشت کرد؟

آقای روحانی به جای رفع تحریم‌های آمریکا به فکر حفظ برجام است

0 نظر

ارسال نظر

capcha