نائب رئیس کمیسیون عمرانی مجلس:

آمریکا قابل اعتماد نیست / این موضوع در عمل به ما ثابت شد

آمریکا قابل اعتماد نیست / این موضوع در عمل به ما ثابت شد

سید هادی بهادری نماینده‌ی مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با سراج24 درباره‌ی مذاکره‌ی مجدد با آمریکا گفت: طی چندین سال مذاکره‌ای که با آمریکا انجام شد، برجام حاصل شد که رئیس‌جمهور جدید ایالات متحده آن را برهم زد. مشخص نیست اگر دوباره مذاکره کنیم رئیس‌جمهور دیگری آن را برهم می‌زند یا نه؟

وی ادامه داد: آمریکا با ما مشکل اساسی دارد نه مشکل ساده و پیش پا افتاده. ما در برجام به طور کامل پای کار بودیم. در مواردی هم بسیار کوتاه آمدیم. نتیجه هم این شد که می‌بینیم. آمریکا قابل اعتماد نیست. این موضوع در عمل به ما ثابت شد که نمی‌توان روی آمریکا حساب کرد.

نائب رئیس کمیسیون عمرانی مجلس با اشاره به جریانی که هم‌چنان اصرار به سازش دارند گفت: تعدادی معتقدند باید هم‌چنان مذاکره کرد. ما مذاکره را برای مذاکره نمی‌خواهیم. مذاکره را برای بیرون آوردن ملت از این شرایط می‌خواهیم. تعامل، دستور بزرگان دینی است. اما وقتی در عمل تجربه شد که نمی‌توان روی آن حساب کرد نمی‌شود مجدد ان را اجرا کرد.

نماینده‌ی مردم ارومیه در پایان خطاب به کسانی که هم‌چنان پیشنهاد سازش با آمریکا را مطرح می‌کنند بیان کرد: در طول این چهل سال هر زمانی به سمت سازش با آمریکا رفتیم به نتیجه نرسیدیم. درست است که دین اسلام دین تعامل و سازش و مخالف دامن زدن به مشکلات است، اما وقتی طرف مقابل اهلیت ندارد بهتر است دیگر سمت او نرویم. به طور خلاصه خطاب به این جریان فکری باید بگویم دیگر به آمریکا امید نبندند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

نژادپرستی از شاخص‌های اصلی تمدن امریکاست

حمله یک کامیون به معترضین آمریکایی

روایت سیدحسن نصرالله از ناشناخته ماندن آیت‌الله خامنه‌ای در ایران

0 نظر

ارسال نظر

capcha