نتایج هفته پنجم لیگ قهرمانان اروپا+عکس

نتایج هفته پنجم لیگ قهرمانان اروپا+عکس

در ادامه رقابتهای هفته پنجم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، از ساعت 23 و 30 دقیقه چند دیدار برگزار شد.

در مهمترین بازی تیم رم در ورزشگاه المپیکو میزبان رئال مادرید که با دو گل مغلوب شد. جالوروسی که در این دیدار قدر فرصت های پرشمار گلزنی اش را مخصوصا در نیمه نخست ندانست و حتی در ثانیه های پایانی این نیمه چنگیز اوندر در یک قدمی دروازه خالی رئال، توپ را به آسمان کوبید، در نیمه دوم دو بار در دقایق 47 و 59 توسط گرت بیل و لوکاس وازکز دروازه اش باز شد تا با شکست در این دیدار شانسی برای صدرنشینی در گروه G نداشته باشد. در این گروه رئال با 12 امتیاز صدرنشینی اش قطعی شد و رم نیز با 9 امتیاز تیم دوم گروه شد.

سرگروهی رئال در رم و پیروزی شیاطین سرخ در فرگی تایم/آتش بازی بایرن و صعود یوونتوس و سیتی

در این گروه از ساعتی پیش ویکتوریا پلژن دو بر یک زسکامسکو را برد تا این دو تیم چهار امتیازی باشند و در هفته آخر برای سوم شدن در گروه و صعود به لیگ اروپا بجنگند.

در دیگر بازی حساس، یوونتوس در گروه H در ورزشگاه آلیانز تورین میزبان والنسیا بود که با یک گل به برتری رسید.تک گل بانوی پیر را مانژوکیچ در یک قدمی دروازه روی پاس عالی رونالدو در دقیقه 59 به ثمر رساند.

در دیگر بازی این گروه نیز منچستریونایتد با یک گل یانگ بویز سوئیس را با گل دقیقه 91 فلینی برد تا تکلیف این گروه نیز یک هفته زودتر از پایان مرحله گروهی مشخص شود.

در این گروه یوونتوس با 12 و یونایتد با 10 امتیاز صعود کردند و در هفته آخر برای صدرنشینی بازی خواهند کرد. والنسیا نیز با پنج امتیاز سوم و راهی لیگ اروپا شد. یانگ بویز نیز با یک امتیاز حذف شد.

سرگروهی رئال در رم و پیروزی شیاطین سرخ در فرگی تایم/آتش بازی بایرن و صعود یوونتوس و سیتی

در گروه F منچسترسیتی مهمان لیون بود که این دیدار با تساوی دو بر دو به پایان رسید. سیتیزن ها که برای انتقام شکست بازی رفت به فرانسه سفر کرده بودند، نزدیک بود در این مسابقه نیز شکست بخوردند اما در دقایق پایانی از شکست گریختند. مکسول کورنه در دقایق 55 و 81 برای میزبان و لاپورته 62 و آگوئرو 83 برای سیتی گلزنی کردند.

در دیگر مسابقه این گروه شاختاردونتسک سه بر دو میزبانش هوفنهایم را مغلوب کرد.اسمایلی در دقیقه 14 و تایسون در دقایق 15 و 90 گل‌های شاختار را زدند و هوفنهایم توسط کراماریچ در دقیقه 17 و زوبر در دقیقه 40 به گل رسید. ضمن اینکه ژلای از هوفنهایم در دقیقه 60 اخراج شد.

در این گروه منچسترسیتی 10 امتیازی صعودش را قطعی کرد و رقابت برای انتخاب تیم دوم در روز آخر بین لیون هفت و شاختار پنج امتیازی است. هوفنهایم نیز با سه امتیاز چهارم جدول است.

سرگروهی رئال در رم و پیروزی شیاطین سرخ در فرگی تایم/آتش بازی بایرن و صعود یوونتوس و سیتی

در گروه E بایرن مونیخ با درخشش مثلث خط حمله اش پنج بر یک مهمانش بنفیکا را در هم کوبید. روبن در دقایق 13 و 31، لواندوفسکی در دقایق 37 و 51 و ریبری در دقیقه 77 برای بایرن و فرناندس در دقیقه 46 برای بنفیکا گلزنی کردند.

در این گروه از ساعتی قبل آژاکس دو بر صفر آئک آتن را شکست داده بود. در جدول این گروه بایرن 13 امتیازی همراه آژاکس 11 امتیازی صعود کردند و بنفیکا چهار امتیازی در رده سوم ایستاد و به لیگ اروپا راه یافت.آئک آتن نیز بدون امتیاز حذف شد.

سرگروهی رئال در رم و پیروزی شیاطین سرخ در فرگی تایم/آتش بازی بایرن و صعود یوونتوس و سیتی

 

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

لوریس: چیزی که غیر قابل انکار است، سعی ما برای رسیدن به موفقیت است

لیورپول ۲ - تاتنهام ۰

آخرین تمرین تیم‌های تاتنهام و لیورپول +تصاویر

0 نظر

ارسال نظر

capcha