جلسه هیئت رئیسه سازمان لیگ برگزار می‌شود

جلسه هیئت رئیسه سازمان لیگ برگزار می‌شود

به گزارش سراج24، پس از قرعه کشی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا 2019 که مشخص شد، 4 تیم ایرانی ( استقلال، پرسپولیس، ذوب آهن و سایپا ) با چه تیم هایی همگروه هستند، در یکی از بخش های خبری نام ایران مقابل ذوب آهن قرار نگرفت و مدیر عامل ذوب آهن با همین اتفاق ساده بهانه ای برای جلوگیری از ورود دوربین های تلویزیون بدست آورد.

پس از این اتفاق و بیانیه باشگاه ذوب آهن، سعید آذری مدیرعامل این باشگاه از پخش زنده بازی جلوگیری کرد و حیدر بهاروند، رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران طی تماس تلفنی با جلال مرادی، ناظر مسابقه دیدار ذوب آهن و پارس جنوبی جم تاکید کرد که این بازی باید پخش زنده شود و در غیر اینصورت مسابقه لغو خواهد شد اما این اتفاق رخ نداد و ذوب آهن در آتش خود ساخته بازی را یک بر صفر در اوج بی انگیزگی بازیکنانش به تیم بوشهری واگذار کرد.

در اینکه اشتباه یک بخش خبری در این اتفاق سهوی بوده است، شکی نیست اما رفتارهای عجیب مدیرعامل ذوب آهن سبب شده تا دود این اتفاقات به چشم فوتبال کشور برود. البته آذری در سال های گذشته هم حواشی زیادی با مسئولان سازمان لیگ فوتبال ایران، اعضای کمیته داوران و ... داشته است.

صادق درودگر، رئیس کمیته بازاریابی سازمان لیگ فوتبال ایران در این باره بیان کرد: مسئولان باشگاه ذوب آهن بدون هماهنگی این کار را کرده اند اما یک بحثی وجود دارد که قرار است در نشست اعضای هیئت رئیسه سازمان لیگ مطرح شود.

او افزود: سعید آذری یکی از مدیران خوب و برجسته کشور است و با او صحبت می کنیم تا این مشکلات رخ ندهد و تلاش می کنیم تا این موضوع با تعامل حل شود.

گفتنی است، با درخواست سعید آذری، مدیرعامل باشگاه ذوب آهن و پس از بازگشت حیدربهاروند ( رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران ) و مهدی تاج ( رئیس فدراسیون فوتبال ) قرار است جلسه هیئت رئیسه سازمان لیگ برگزار شود.

انتهای پیام/


اخبار مرتبط

فیلم| 12 میلیارد در 6 ماه

مدافع تیم ملی ایران پس از ۱۱ سال خداحافظی کرد

افشای پشت پرده درگیری بازیکن لیگ برتری با مربی تیم ملی

0 نظر

ارسال نظر

capcha